<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Система відеофіксації порушень ПДР обійдеться в мільярд доларів

Autocentre null
Autocentre
Mar 20, 2017 01:42 PM

Нова система відеофіксації порушень Правил дорожнього руху коштує близько мільярда доларів. Саме в таку суму оцінив запуск нової технології міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю ТРК Україна.

За словами Арсена Авакова, рік тому відеофіксація почала працювати в тестовому режимі в чотирьох точках в Україні. Кількість виявлених порушень шокувала.

Міністр внутрішніх справ упевнений, що якщо по всій країні встановити 2000-5000 точок контролю дотримання ПДР, то МВС не матиме потреби в бюджетних коштах – усі витрати перекриють надходження від штрафів.

Арсен Аваков вважає, що для впровадження системи відеофіксації на першому етапі можуть залучити інвесторів. Причому охочих цілком достатньо, адже чимало комерційних структур очікують у майбутньому отримати відсоток від нарахованих штрафів. Для об’єктивної та прозорої процедури вибору партнера у МВС обіцяють залучити солідну міжнародну фінансову інституцію.

Завантаження...