Кому дозволено їздити з синіми мигалками в Україні

Згідно з урядовою постановою №176, з весни 2017 року збільшиться загальна кількість відомств, яким дозволено використовувати сині мигалки.

Когда можно сесть за руль после праздника

Даже на утро после застолья алкотестер вполне может показать превышение нормы алкоголя в крови.
policia

Почалися репресії проти авто на іноземній реєстрації

У Тернополі працівники патрульної служби та митниці почали спільні рейди з виявлення та конфіскації незаконно ввезених автомобілів. Активіст організації Авто Євро Сила попереджає, що їхня організація захищатиме лише своїх членів.

Опубликована концепция по удешевлению электромобилей в Украине

По словам министра инфраструктуры Владимира Омеляна, ведомство работает над законопроектом, который позволит удешевить электромобили в Украине

Нерозмитнені автомобілі в Україні: міфи, ризики та думки

Як їздити на нерозмитнених авто в Україні, що треба враховувати, купуючи автомобіль на литовських номерах. Відповіді на ці та інші запитання дивіться у відео.

Незаконні газові заправки завдали збитків на 500 мільйонів

Продаж скрапленого газу такими заправками становить 70% від загального обсягу, через що бюджети Києва і країни недоотримали понад 500 мільйонів гривень.
litovskie_nomera1

Автомобілі з литовськими номерами доведеться повернути

З'явилася нова схема вимагання грошей з українських власників автомобілів на литовських номерах. Автомобіль доведеться віддати та ще й доплатити гроші за його використання.

Уживана іномарка з Німеччини за $2,5 тис. доларів стала реальністю

Репортаж із київського ринку литовських авто, де ціни на свіжопригнані автомобілі становлять від 2 до 8 тисяч доларів. Щоправда, всі вони – на литовських номерах.

В Україні вдвічі збільшено штрафи за паркування на місці для інвалідів

Новий законопроект дозволяє евакуацію автомобілів, незаконно припаркованих на місцях для інвалідів.

Зелена карта стане обов’язковою під час виїзду з “ДНР” і “ЛНР”

Луганськ - це Україна, Донецьк - це Україна. Але як бути, якщо потрібно поїхати на авто через самопроголошені «ДНР/ЛНР» до Росії?
- - р е к л а м а - -