Обрано найкрасивіший автобус року за версією iF Design Award 2017

У Мюнхені відбулася церемонія нагородження переможців престижного міжнародного конкурсу дизайну iF Design Award 2017. На ній назвали і найкрасивіший автобус 2017 року.

Міжнародний конкурс дизайну iF Design Award проводиться з 1953 року. Цього року за перемогу в різних номінаціях змагалися 5575 продуктів від 2675 компаній-учасниць із 59 країн. Журі конкурсу – 58 експертів, що представляють 19 країн, визначали кращих з найкращих, керуючись не тільки красою форм, а й рівнем інновацій, ергономіки, функціональності й екологічності.

Переможцем iF Design Award 2017 в номінації Automobiles/Vehicles/Bikes став новітній туристичний автобус Neoplan Tourliner. Машину вперше було презентовано на салоні комерційних автомобілів IAA в Ганновері 2016.

Neoplan Tourliner
Neoplan Tourliner

Членам журі iF Design Award 2017 сподобалися не тільки зовнішність лайнера – нагадаємо, що автобуси Neoplan за свій фірмовий дизайн sharp cut неодноразово здобували призи. Фахівці оцінили поліпшену на 20% аеродинаміку – коефіцієнт Сd 0,36, як у середньорозмірного фургона. Разом з інноваціями в силовій установці це забезпечило паливну економічність на рівні 10%.

Команда дизайнеров MAN Truck & Bus довольна победе в конкурсе iF Design Award 2017
Команда дизайнерів MAN Truck & Bus рада перемозі на конкурсі iF Design Award 2017

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.