<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Кличко протестував нові трамваї і повідав про продовження Борщагівскої лінії

Autocentre null
Autocentre
Feb 3 09:10 PM

Сьогодні, 3 лютого мер Києва Віталій Кличко презентував нові трамвайні вагони, які вже курсують на Борщагівській лінії. Це десять польських трамваїв PESA і два львівських «Електрон». Третій трамвай «Електрон» проходить випробування і найближчим часом також вийде на маршрут. Як відмітив мер, до кінця року на Борщагівскій лінії очікується повне оновлення рухомого складу. Сьогодні столична влада веде переговори про організацію складання польських трамваїв на одному з підприємств.

Заступник голови КМДА Ілля Сагайдак також розповів про плани продовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до метро «Палац Спорта». За його словами будівництво нового залізничного сполучення від вокзалу «Центральний» до «Палацу Спорту» дозволить збільшити пасажиропотік до 254 тис. чоловік на добу.

«Якщо тактико-технічне обгрунтування підтвердить розрахунки і технічну можливість прокласти рейки, то на початку 2018 року почнеться будівництво нової гілки Борщагівської лінії швидкісного трамвая до станції метро «Палац Спорту». Ми повинні забезпечити зручне транспортне сполучення віддалених житлових масивів з центром.

Це рішення істотно розвантажить Святошинско-броварську лінію метро, особливо станції метро «Вокзальна» і «Політехнічний інститут», а також відрізки такі як «Політехнічний інститут» – «Хрещатик» і пересадку : «Хрещатик» – «Площа Незалежності», – відмітив Ілля Сагайдак.

Завантаження...