Toyota Corolla

Тест-драйв Toyota Corolla. Виток эволюции

Сложно найти в мире модель автомобиля, которую под одним и тем же названием выпускают уже полвека. Одной из таких немногочисленных машин является Corolla. За это время модель сменила уже 11 поколений и разошлась по миру тиражом в 43 млн автомобилей.
Volvo V90 Cross Country

Тест-драйв Volvo V90 Cross Country: Крос МЕН із 90-х

Я не звик ділити авто за гендерною ознакою, але мені здається, що нова модель Volvo V90 Cross Country – суто чоловічий автомобіль з твердим характером.
Toyota RAV4 Hybrid

Toyota RAV4 Hybrid. Думки автожурналістів

Безумовно, за гібридними автомобілями – наше найближче майбутнє. Але наразі вони ще не стали масовими, це лише питання часу. Toyota – піонер у розвитку автомобільних гібридних технологій. І сьогодні у нас на тесті – кросовер Toyota RAV4 Hybrid, з особливостями якого ознайомилася трійка наших журналістів.
Toyota C-HR

Тест-драйв Toyota C-HR. Атипичная Toyota

Давно Toyota не делала таких смелых шагов в дизайне серийных автомобилей, как в случае с новым кроссовером C-HR. Здесь мало общего с действующими моделями. И об этом говорит не только внешность, но и название, которое больше похоже на именование моделей конкурентов.
Renault Kadjar

Тест-драйв Renault Kadjar: З Каджаром Renault грає в новому для себе класі

З появою на українському ринку динамічного і рухливого Renault Kadjar у сегменті кросоверів класу стало тісніше і цікавіше. Чим новий гравець здатний виділитися на тлі конкурентів, ми з'ясуємо під час тест-драйву Каджара.

На тесті «Автоцентру» – позашляховий універсал Volvo V90 Cross Country

Універсали підвищеної прохідності – значущі моделі для Вольво. Шведська марка стояла біля витоків цього сегмента.
video

«Перший тест» Peugeot 3008

Перша генерація Peugeot 3008 з'явилася в далекому 2009-му році. Відтоді ринок кросоверів у цьому класі збільшився в 2,5 разу. Новенький Peugeot 3008 обіцяє «порвати конкурентів на шматки» в цьому сегменті.
Kia Rio 2017

На тесте «Автоцентра» — хэтчбек Kia Rio четвертого поколения

Одна из самых продаваемых моделей компании Kia – хэтчбек Kia Rio – совсем скоро дебютирует на украинских просторах. Пока же мы отправились в Португалию, чтобы познакомиться с новинкой на европейских дорогах.
Hyundai Creta

Тест-драйв Крети: Hyundai притопав у новий клас

З новою моделлю Hyundai Creta компанія вперше прийшла в сегмент кросоверів В-класу. Максимально красиво і вагомо проявити себе в ньому може топова версія Тор.
Volkswagen Tiguan

Тест-драйв нового Volkswagen Tiguan: Неокласик

Тим, хто вважає автомобілі Фольксваген практичними і зручними, але однотипними і позбавленими емоцій, компанія відповідає новим кросовером Volkswagen Tiguan. Але що ховається за яскравою зовнішністю?
- - р е к л а м а - -