Hyundai Accent пятого поколения

На тесті «Автоцентру» новий Hyundai Accent п’ятого покоління

Популярний в Україні седан збільшився в розмірах і отримав новий вигляд, що нагадує старшу модель Elantra.
TeslaModelXP100D

У нас на тесті – найшвидший кросовер у світі

Найдинамічнішим серійним кросовером у світі є Tesla Model X у спеціальній версії P100D. Він розганяється до першої сотні кілометрів у годину за 3,1 секунди.
Skoda Kodiaq

Тест Skoda Kodiaq українського складання на українських дорогах

Тепер найбільша з легкових Шкода, – це Skoda Kodiaq. Перший 7-місний середньорозмірний кросовер марки викликає захоплення завдяки простору в салоні і величезному багажнику. А що скаже водій?
kiaceed2016

Тест-драйв оновленого Kia cee’d: приховані можливості

Хоча Kia сee'd після рестайлінгу 2016 року не сильно змінився зовні, але отримав низку технологій і опцій, які роблять автомобіль привабливішим за конкурентів.
Mercedes-Benz GLA

Знакомимся с новым Mercedes-Benz GLA

Спустя месяц после европейского дебюта мы смогли познакомиться поближе с обновленным Mercedes-Benz GLA на дорогах и бездорожье Венгрии.
Great Wall Wingle 6

Great Wall Wingle 6: тест пикапа на бездорожье

Нечасто автомобильные бренды отдают свои полноприводные автомобили для сложных и жестких внедорожных экспедиций. Их можно пересчитать на пальцах одной руки. Очередным смельчаком стала китайская Great Wall, предоставившая свой новый пикап Wingle 6 для настоящего внедорожного приключения. Что из этого вышло?
Сhevrolet Cruze

Евро-американец: тест-драйв Сhevrolet Cruze

Хорошее толерантное слово «евро-американец» отлично подходит Cruze: разрабатывался он в Европе и для Европы, но на генетическом материале американского автомобиле­строения.
MINI Countryman

Тест-драйв нового MINI Countryman Cooper S ALL4: стильний кроссовер

У 2010 році своєю новою моделлю MINI Countryman компанія показала, що в її машинах крім азарту присутній дух здорового авантюризму і жага до пригод. А тепер на їх пошуки можна вирушити з більшим комфортом, прихопивши з собою новомодні гаджети.

На тесті «Автоцентру» – оновлена Toyota Yaris

Під час модернізації в конструкцію Toyota Yaris 2017 внесено понад 900 змін.
video

Електромобілі на виставці Plug-in Ukraine 2017: огляд новинок (відео)

Із 7 до 9 квітня у «Київекспоплаза» відбулася Друга міжнародна виставка електротранспорту та гібридів - Plug-in Ukraine, на якій було доволі багато новинок.
- - р е к л а м а - -