Mercedes-Benz E-Class All-Terrain

Тест-драйв Mercedes-Benz E-Class All-Terrain. Тричі оригінал

Чи може бути щось краще за новий Е-клас? До початку 2016 року у мене була однозначна відповідь: ні. Потім підтяглися конкуренти, з'явилися сумніви, а до кінця року вони зовсім розвіялися: так, може. Е-клас у виконанні All-Terrain.
Mitsubishi Pajero Sport

Новий Mitsubishi Pajero Sport. Тест позашляховика як снігоприбирача

Трохи кмітливості, конструкторської думки – і ... Mitsubishi Pajero Sport перетворився на снігоприбирач.
Subaru XV

Сніговий тест-драйв Subaru XV: лопату тр-реба?

Чи потрібно сніжною зимою возити з собою лопату в повнопривідному кросовері? Тест-драйв Subaru XV в екстремальних зимових умовах довів – ні.
Kia Sportage

Kia Sportage: захист забезпечено

Вимоги до сучасного автомобіля надзвичайно високі за різними параметрами. Але в питаннях безпеки компроміси взагалі неприпустимі. Як гарантується безпека автомобіля, розглянемо на прикладі Kia Sportage.

Розчарування року. Автомобілі, власники яких шкодують про купівлю

Американці визначили автомобілі, що не виправдали очікувань покупців.
BMW 6 серии Gran Coupe

Тест-драйв BMW 6 серії Gran Coupe після оновлення

У 2004 році поняття 4-дверного купе порвало усталені стереотипи. І от через 12 років оновлений BMW 6 серії Gran Coupe вже розриває на частини мене.
Supra vs Lamborghini Huracán

Дрег-битва: Lamborghini Huracan проти 1000-сильної Toyota (відео)

Lamborghini Huracan - один із найшвидших автомобілів сучасності. Нещодавно цей автомобіль воював у дрегу з дуже непростою Toyota Supra.

Тест Nissan X-Trail 2.0 dCi: новий мотор, автомат і повний привід

Улітку 2017 року в Україні з'явиться Nissan X-Trail 2.0 dCi з новим турбодизелем потужністю 177 сил. Але ще до старту продажу «Автоцентр» протестував його в дорожніх умовах Швейцарії та Німеччини.
Suzuki SX4

Тест-драйв Suzuki SX4: яким він став після чергового оновлення

В Україні автомобілістам добре знайомий верткий кросовер Suzuki SX4. А коли одночасно з ним почали продавати і більшу модель, її назвали new SX4. Але й для цієї машини настав час рестайлінгу. То нехай це буде «новий SX4».
Mitsubishi Pajero Sport

Новий Mitsubishi Pajero Sport проти трактора. Порівняльний тест на бездоріжжі

У продовження випробувань нового Mitsubishi Pajero Sport ми звели його на одному переораному озимому полі, вкритому 20-сантиметровим шаром снігу, з трактором МТЗ «Білорус-80». Завдання: проходження 100-метрівки в чистому полі – не на швидкість, а на дальність.
- - р е к л а м а - -