• Спецпроекти:
  • SKI SAFARI з Peugeot Traveller
  • Безпека крок за кроком
  • Женевський автосалон
  • Анкета
Hyundai i30

У нас на тесті: новий Hyundai i30

Новий Hyundai i30 корейська компанія представила європейським журналістам 13 березня.
smart electric drive Toulouse 2017

Тест-драйв електричного smart electric drive

Smart в електричній версії ще більше відповідає своїй ідеології раціонального і зручного міського автомобіля. Недарма на деяких ринках smart продаватимуть тільки в цій версії.
LR Discovery

Тест-драйв нового Land Rover Discovery 5: відкриття в Америці

П'яте покоління Land Rover Discovery (англ. «відкриття» або «пошук») було представлено восени в рамках Паризького автошоу, а в Штатах ми першими змогли перевірити найпопулярніший SUV Land Rover на ділі.
Toyota RAV4 Hybrid

Фактор вибору: Toyota RAV4 Hybrid

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» Toyota RAV4 Hybrid переміг у новій номінації «Електромобілі та гібриди». Цьому є логічне пояснення. І річ не тільки в тому, що кросоверу довелося боротися з легковиками.
Renault Megane

Фактор вибору: Renault Megane

Renault Megane не вперше здобувати титули в Україні. У 2012 році найкращим автомобілем в номінації «Спортивна модифікація» став Megane RS попереднього, третього, покоління. Четверта генерація перевершила предка!
Hyundai Elantra

Фактор вибору: Hyundai Elantra

Можна довго сперечатися про дизайн того чи іншого автомобіля, захоплено обговорювати швидкісні та динамічні характеристики, але коли мова заходить про співвідношення ціна/якість, на перший план виходять зовсім інші критерії...
Citroën C4 Grand Picasso

Французький модернізм. Тест оновленого Citroën C4 Grand Picasso

Citroën у ряду французьких брендів завжди відігравав роль авангардиста, і не тільки в технологіях, а й у підході до творчості. Тільки така компанія для щонайповнішої реалізації своїх ноу-хау могла обрати не флагманський седан, а сімейний мінівен.
Renault Captur

Фактор вибору: Renault Captur

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» Renault Captur переміг у номінації «Малий кросовер» завдяки не лише своїй зовнішності, а й унікальній трансформації внутрішнього простору і економічним моторам.
Toyota Corolla

Фактор вибору: Toyota Corolla

Світовий рекордсмен серед випущених автомобілів Toyota Corolla не залишився без перемог і в акції «Автомобіль року в Україні 2017», здобувши нагороду в номінації «Компактний і середній класи».
Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan. Фактор вибору

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» новий Volkswagen Tiguan переміг у номінації «Компактний кросовер». Хоча автомобіль з'явився в Україні якраз перед голосуванням, кредит довіри до нього виявився дуже високим.
- - р е к л а м а - -