Skoda Kodiaq

Дизель або бензин? Порівняльний тест Skoda Kodiaq 1.4 TFSI і 2.0 TDI

Кросовер Skoda Kodiaq, що з'явився нещодавно на українському ринку, має у своєму арсеналі два 150-сильних турбомотори, у яких є одна принципова відмінність – вид пального. Щоб зрозуміти, в чому різниця, ми провели порівняльний тест.
Suzuki SX4

Тест-драйв Suzuki SX4. Привjд повний або передній?

Навіщо ми взяли на тест-драйв два однакових нових Suzuki SX4? Відповідь проста: автомобілі запропоновані і з приводом на два колеса, і на всі чотири. На цьому прикладі дуже зручно розглянути, чи потрібен компактному кросоверу повний привід. Чи вистачить лише переднього?
Ford Focus

Порівняльний тест старого і нового Ford Focus. Що змінилося за 20 років

Новий Ford Focus здатний показати такі чудеса, які навіть не могли уявити собі власники першого покоління моделі. Він розуміє людську мову, читає дорожні знаки, самостійно паркується тощо. Але, незважаючи на такий технологічний розрив, ці два автомобілі схожі, як дід і онук...
Mazda

Mazda3 и Mazda 323: наглядный обзор эволюции автомобилей Мазда

Новая Mazda3 и ее 20-летняя предшественница Mazda 323 – это, как говорят в Одессе, две большие разницы. Причем изменения настолько кардинальные, что стоит снять с автомобилей фирменные эмблемы – и мало кто догадается об их родстве. Но преемственность в них есть.
Mitsubishi Pajero Sport

Новий Mitsubishi Pajero Sport проти трактора. Порівняльний тест на бездоріжжі

У продовження випробувань нового Mitsubishi Pajero Sport ми звели його на одному переораному озимому полі, вкритому 20-сантиметровим шаром снігу, з трактором МТЗ «Білорус-80». Завдання: проходження 100-метрівки в чистому полі – не на швидкість, а на дальність.
Mitsubishi Pajero Sportvideo

Новий Mitsubishi Pajero Sport і БРДМ. Порівняльний тест на бездоріжжі

Позашляховий потенціал нового покоління Mitsubishi Pajero Sport необхідно вивчати не теоретично, а виключно на практиці і бажано – на полігоні. Почнемо серію випробувань цього позашляховика з битви із БРДМ-2 на військовому полігоні.

Сравнительный тест Suzuki New SX4 & SX4 Classic: Год конкуренции

Как правило, в сравнительных тестах мы проверяем машины-«одноклассники». Сегодня нетипичный случай – мы сравниваем автомобили одной марки и модели, но разных поколений. Ведь обе Suzuki SX4 – New и Classic, по крайней мере, еще год будут конкурировать между собой.

Сравнительный тест кроссоверов: На законных основаниях

Даже если бы в Украине не отменили закон о запрете движения в колоннах не более пяти авто, мы бы не попали под «статью».

Сравнительный тест Peugeot 301 – Skoda Rapid: Помощник №1

Бюджетные авто всегда были популярны.

Сравнительный тест Ford C-Max, Fiesta, Focus 1.0 EcoBoost

Двигателем литрового объема уже никого не удивишь. Компания Ford ставит такой почти на все легковые машины с голубым овалом, которые передвигаются по европейским дорогам.
- - р е к л а м а - -