Компактний кросовер Volvo XC40 2018 отримає гібридну та електричну версії

07 лютого 2017, 14:10
Компактний кросовер Volvo XC40 2018 отримає гібридну та електричну версії

З'явилася нова інформація про компактний кросовер Volvo XC40 2018. Наразі автомобіль проходить тести за полярним колом, а офіційно його представлять у другій половині нинішнього року.

За дизайном новий кросовер Вольво буде схожий на концепт-кар Volvo 40.1, показаний  минулого року. Тобто, новинка позначить повернення шведської марки до традиційного гранованого дизайну.

Компактный кроссовер Volvo XC40 2018 получит гибридную и электрическую версии

Новий Volvo XC40 буде складено на особливій модульній платформі CMA. Вона пристосована до створення гібридних і електричних модифікацій.

Уже відомо, що заряджуваний гібрид Volvo XC40 отримає 1,5-літровий 180-сильний турбодвигун і 75-сильний електромотор. Також автомобіль оснащуватимуть двигунами об'ємом 2,0 л – 240-сильним бензиновим і 190-сильним дизельним.

Компактный кроссовер Volvo XC40 2018 получит гибридную и электрическую версии

Виробництво Вольво ХС40 налагодять як у Швеції, так і в Китаї. Крім того, у нього з'явиться китайський побратим Lynk & Co 01, що також використовує платформу СМА.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз