Nissan Juke 2020: перше і останнє відео перед прем'єрою

Autocentre null
Autocentre
Sep 2, 2019 02:52 PM

Уже завтра, 3 вересня, дебютує абсолютно новий Nissan Juke 2020. Напередодні прем’єри виробник публікує інтригуючі тизери кросовера, і ось останній з них – 10-секундний відеоролик, що дає уявлення про те, чого чекати від нового Джука.

Як і очікувалося, Nissan Juke 2020 отримає велику решітку V-Motion, витончені стрімкі фари, плюс гострі світлодіодні габаритні вогні, які тепер вбудовані у форму автомобіля. Ззаду ж зникли задні ліхтарі в стилі бумеранга 370z, тепер тут більш спрощена, горизонтальна оптика. Крім того, автомобіль буде пропонуватися в двоколірному оформленні. А ось характерний похилий дах і “прилизане” вітрове скло залишаться.

Раніше Nissan уже заявив, що Juke наступного покоління суттєво додасть у розмірах і отримає асистент Nissan ProPILOT. В основу новинки ляже платформа Renault CMF-B з безліччю доступних двигунів. Найімовірніші мотори, які увійдуть в оснащення другого Джука – 1,0 і 1,3 – літрові бензинові двигуни, а також 1,5-літровий дизель. Крім того, не виключена поява 200-сильного агрегата 1.6. В базі крос отримає передній привід, повнопривідна система буде доступна за доплату.

Продаж Nissan Juke 2020 розпочнеться наприкінці цього року або на початку 2020 року.

Теги:
Завантаження...