Чим здивував санітарний автомобіль Богдан на навчаннях у Німеччині (фото)

Autocentre null
Autocentre
Aug 19, 2019 10:00 PM

Санітарний автомобіль «Богдан 2251» ЗСУ України відзначився ефектним маскуванням під час багатонаціональних навчань у Німеччині. Ротна тактична група 93-ї бригади “Холодний Яр” Збройних сил України бере участь у навчаннях у багатонаціональному міжвідомчому центрі підтримки боєздатності 7-ї армії Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі. Навчання проходять на базі в окрузі Гоенфельс (Німеччина).

Как производят санитарные автомобили Богдан 2251 (фото)
Читайте также 22 Фев 2019, 21:30
Как производят санитарные автомобили Богдан 2251 (фото)

Як видно з фотографій, передню частину автомобіля, зокрема капот і захисну решітку радіатора прикрашають спеціальні настили з трав’яного покриву. Що й казати, досвіду в маскуванні  бійцям 93-ї бригади «Холодний Яр» не позичати, оскільки вони блискуче проявили себе під час різних операцій в районі ООС на сході країни.

Під час маневрів українські підрозділи опрацьовують серію тактичний завдань і дій для поліпшення взаємодії багатофункціонального батальйону, до складу якого входить і українська механізована рота.

Какие изменения внесены в санитарные автомобили Богдан 2251
Читайте также 06 Апр 2018, 16:24
Какие изменения внесены в санитарные автомобили Богдан 2251

Нагадаємо, що минулого тижня Автоскладальний завод №2 АТ АК «Богдан Моторс» достроково завершив виконання Держоборонзамовлення на цей рік із виробництва санітарних автомобілів «Богдан 2251». На півтора місяця раніше від запланованого представникам замовника передали останню в цьому році партію «Богдан 2251».

Завантаження...