<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Експериментальний ЗАЗ-966 знайдено в музеї (фото)

Autocentre null
Autocentre
Jun 14 12:05 AM

Цей експериментальний ЗАЗ-966, який став передтечею серійної моделі Запорізького автозаводу, в 1965 році засвітився в пресі з кар’єрним самоскидом БЕЛАЗ. Хто б міг подумати, що через кілька десятків років машину буде виставлено на загальний огляд в московському Політехнічному музеї. Докладний фотозвіт про унікальний автомобіль розміщено на drive.ru

Збережений до наших днів екземпляр ЗАЗ-966 дуже схожий на аналогічний, тільки білого кольору, що йшов під позначенням «варіант IV». Щоправда, на білому не було декоративної решітки радіатора.

Точна дата виготовлення чорної машини невідома. Однак в Політехнічний музей вона надійшла в 1965 році. І відтоді довгі роки машина простояла в запасниках, однак тепер вона вже красується в основній експозиції музею.

Незважаючи на схожість в дизайні з серійною моделлю, експериментальний ЗАЗ-966 дуже сильно відрізняється в деталях. Це і розташування бензобака на дні моторного відсіку і заливна горловина, і оперення двигуна і повітроводи.

Завантаження...