У мережі АЗК «ОККО» організовано збір речей для малозабезпечених

Autocentre null
Autocentre
Mar 15, 2017 03:20 PM

В Україні дуже багато людей живуть за межею бідності. За останні роки до цієї категорії потрапили і понад мільйон вимушених переселенців зі східних регіонів країни. Щоб допомогти цим людям, іноді достатньо просто поділитися з ними речами, які вам вже не потрібні.

OKKO

Мережа АЗК «ОККО» організувала збір вживаних речей для нужденних безпосередньо на своїх заправках, щоб клієнтам було зручніше виявляти небайдужість. Тільки за минулий рік було зібрано понад 100 тонн таких речей – одягу, взуття, книг тощо.

OKKO OKKO Перші два контейнери спеціальної конструкції для збору вживаних речей було встановлено на АЗК «ОККО» у Львові в партнерстві з громадською організацією «Емаус-Оселя» 4 роки тому. Сьогодні вже 16 контейнерів розташовані на АЗС «ОККО» в 5 містах країни – у Львові, Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові. За 2016 рік в мережі «ОККО» було зібрано понад 100 тонн речей, що вдвічі більше, ніж за попередній рік.

OKKO

«Збір використаних речей — це приклад ефективного партнерства відповідального бізнесу, волонтерських організацій та людей, чиї об’єднані зусилля допомагають полегшити життя багатьом українцям, — розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ганна Тиховська. — Ми усвідомлюємо актуальність цієї ініціативи і підтримуємо постійний діалог з громадськими організаціями по всій Україні, щоб збирати інформацію для подальшого розвитку мережі контейнерів».

OKKO

У Львові партнером «ОККО» є спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя». В Києві мережа АЗК співпрацює з двома громадськими організаціями — «Україна без кордонів» і «Відповідальні громадяни». В Одесі – з благодійним фондом «Добрий самаритянин», у Дніпрі — з БФ «Допомагаємо», а в Харкові — з «Карітас-Україна».

OKKO

Адресу найближчої заправки з контейнером для збору використаних речей можна подивитися на сайті мережі «ОККО».

Завантаження...