Total

Все, что вы хотели знать, о маслах – от эксперта Total

Любить свое авто – это искусство и ежедневная забота. Как подобрать правильное масло, когда его лучше менять и зачем нужна масляная диагностика – ответы на эти и другие важные вопросы знает Степан Васильев, технический специалист ООО «ТОТАЛ Украина», кандидат химических наук, обладатель степени Executives MBA Международного института бизнеса. Работая в бизнесе смазочных материалов Украины более 20 лет, Степан узнал о маслах все и даже больше. А теперь он с радостью ответил на все вопросы, которые хотя бы раз задавал себе каждый автомобилист.
ford

Компанія Ford візьме участь у Світовому конгресі мобільних технологій

Під час Світового конгресу мобільних технологій у Барселоні компанія Ford поділиться власним баченням перспектив розвитку міст майбутнього, а також розповість про нові розробки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку.

Спорткар BAC Mono отримає новітню конструкцію кузова

Прототип BAC Mono отримав посилений графеном монокок, що підвищило його міцність і зменшило масу.
сервисное обслуживание электромобилей и гибридов

Особенности сервисного обслуживания электромобилей и гибридов

Електромобілі та гібриди, нехай і не так швидко, як хотілося б, але все ж приходять в нашу повсякденність. Адже крім очевидних переваг ця складна техніка має і свої нюанси: наприклад, в обслуговуванні і тому, хто його проводить.
Renault

SUV-и Renault. Для відпочинку і пригод

Згідно зі світовими тенденціями компанія Renault активно розширює модельну гаму кросоверів і SUV. У колекції можна знайти як компактні міські SUV, так і повноцінні позашляховики.

Нова шина Semperit витримує навантаження 9 тонн

Компанія Continental представила нову шину Semperit RUNNER Т2В для перевезень великогабаритних вантажів з можливістю максимального використання вантажного простору.
Tesla Model S P100D

У Дубаї запустять перше у світі безпілотне таксі

Влада емірату Дубай вирішили закупити 200 електромобілів Тесла в незвичайну службу таксі.
Nokian Hakkapeliitta

80 років зимовим шинам Nokian Hakkapeliitta

На тлі безлічі чергових ювілейних статей ця розповідь – про справді знакову для всіх автомобілістів подію. 80 років тому фіни придумали революційну шину – зимову. Вона дістала ім'я Hakkapeliitta.
Результаты краш-тестов Renault Megane

Результати краш-тестів Renault Megane

Потенційних покупців передусім цікавлять відповіді на три запитання: доступна ціна автомобіля, наскільки він економічний і надійний. Сьогодні ми поговоримо про безпеку машини.
nokian

«Докатка» vs полноразмерная запаска: нюансы выбора

Соревнуясь в привлечении клиентов, автомобильные бренды непрестанно совершенствуют дизайн и функциональность выпускаемых транспортных средств. Поскольку сегодня одно из главных конкурентных преимуществ состоит в том, чтобы максимально облегчить жизнь водителям, то комфорт эксплуатации приобретает ничуть не меньшее значение, чем безопасность вождения. И козырем в этой игре вполне могут стать вариации на тему запасного колеса.
- - р е к л а м а - -