В Україні суттєво змінилися ціни на газ для авто

Ціни на газ для авто підвищили майже всі оператори ринку, незалежно від регіону.
«Время газа»

«Час газу» – мережа станцій з установлення та сервісу ГБО

Мережа станцій сервісу і встановлення ГБО під спільною назвою «Час газу» вже 9 років присвячує свою діяльність газобалонному обладнанню для автомобілів. Від конкурентів станції вирізняються не тільки виразним ім'ям.

ГБО. Де можна вирішити будь-які проблеми

Встановлення газобалонного обладнання, його обслуговування і ремонт потребують величезних навичок і знань. Саме тому, якщо є проблеми з ГБО далеко не на кожній «газовій» СТО можуть з цим впоратися. Ми розповімо про столичну спеціалізовану станцію, де вирішують практично всі завдання.
СТО ProfiGas

СТО ProfiGas: установка та обслуговування ГБО в Одесі і не тільки

Переобладнання авто на газ – один із найперспективніших варіантів економії, але зробити її справді ефективною можна тільки за професійного підходу до питання. СТО ProfiGas в Одесі - одна з мережевих автогазових станцій, яка готова здійснити це з максимальною віддачею.
ГБО

Усі покоління ГБО на авто: як не заплутатися і що важливо знати

Для класифікації типів газобалонного обладнання в Україні використовується термін «покоління». Що він старший, то складніший і досконаліший. Чому ж тоді досі широко застосовується ГБО другого і четвертого поколінь і значно рідше – третього і п'ятого?
ProfiGas

ГБО на авто в сетевом формате: обслуживание по всей Украине

Все больше автомобилистов предпочитают экономить на топливе и массово устанавливают на свои авто газобаллонное оборудование. В итоге растет количество специализированных СТО по установке ГБО. Они в основном играют в одиночку, и лишь самые продвинутые переходят в сетевой формат.
Atiker

Как производят ГБО для автомобилей в Турции

Сегодня мы знакомимся с турецкой компанией Atiker, выпускающей полный ассортимент комплектующих ГБО.

ГБО: як відновити старі свічки або адаптувати нові для роботи на газі

Одна з основних проблем під час роботи двигуна на газі виникає через пропуски запалювання в циліндрах на певних режимах. Винуватцями цього найчастіше є свічки запалювання. Як боротися з цією проблемою?
Газовые форсунки STAG

Друге покоління газових форсунок STAG: специфікація та характеристики

Польське газобалонне обладнання STAG має хорошу репутацію серед установників ГБО і автовласників, а співвідношення ціна/якість дає змогу рекомендувати його найширшому колу споживачів. Газові форсунки STAG W03 і W02 - не виняток.
АИС

АИС предлагает итальянское ГБО по цене польского

Группа компаний АИС – официальный импортер и дилер итальянского бренда ГБО Tartarini проводит тотальное снижение цен на газобалонное оборудование бренда Tartarini 2017 модельного года.
- - р е к л а м а - -