• Спецпроекти:
  • SKI SAFARI з Peugeot Traveller
  • Безпека крок за кроком
  • Женевський автосалон
  • Анкета
газодизель от АИС

Двойная экономия с газодизелем от АИС

Группа компаний АИС, официальный импортер итальянского ГБО Tartarini и польского ГБО Optima совместно с компанией «Смарт Технолоджи» реализовали уникальный проект для одного из корпоративных клиентов по установке ГБО на автобусы с дизельным двигателем.
Цены на автогаз приближаются к новой рекордной отметке

Газ для авто дорожчатиме?

Через дефіцит і скорочення поставок газ для авто дорожчатиме. Так вважає президент Асоціації операторів ринку нафтопродуктів України Леонід Косянчук.

Почему опять дорожает газ для машин с ГБО

В течении последней недели цена на сжиженный газ на газозаправочных станциях опять пошла вверх. Что опять стало причиной нерадостной новости для автовладельцев?

Новий Seat Leon TGI буде заправлятися з каналізації

Марка Seat запустила спільний проект з іспанською водневою компанією Aqualia. Він передбачає заправку Seat Leon біогазом.

Новий газ для авто з ГБО почали продавати в Україні

У Києві відбулася презентація нового високотехнологічного автомобільного газу, який з'явиться у продажу в мережі АЗК «БРСМ-Нафта».
гибридный Toyota Prius с ГБО

Економна економія: гібридний Toyota Prius з ГБО!

У Мережі з'явився цікавий знімок, на якому зображено гібридний Toyota Prius з ГБО. Що цікаво, автомобіль сфотографували в Україні.
Когда ГБО не дает экономить

Коли ГБО не дає економити (Частина друга)

Ми продовжуємо розмову про актуальні проблеми експлуатації та монтажу газобалонного обладнання. Наш консультант – директор компанії «Мотор-Газ» Роман Матвеєв, який працює на ринку ГБО вже понад десять років.
Столичный фестиваль ГБО

Столичний фестиваль ГБО

Виставка «ГБО і Автогаз», що відбулася в Києві, ще раз продемонструвала, що інтерес до встановлення газобалонного обладнання в нашій країні дуже високий, незважаючи на нинішній короткочасний стрибок цін на пропан-бутан.
На чем выгодно ездить

Автогаз подорожчав. На чому тепер вигідно їздити?

У вересні в Україні подорожчали всі види пального, якими заправляють автомобілі: бензин, дизпаливо, автогаз і навіть електроенергія. Але найбільше піднявся в ціні пропан-бутан. Тому тепер перед потенційним автовласником знову постало питання: на якому пальному обрати машину, щоб не прогадати завтра?
Цены на газ для авто могут взлететь до небес

Ціни на газ для авто можуть злетіти до небес

Вже сьогодні ціни на газ для авто лякають власників машин з ГБО. Але вартість автогазу в діапазоні 12,5-13 гривень за літр, можливо, стане далеко не рекордною.
- - р е к л а м а - -