Новини сервісу

QLAX

Использование смартфона за рулем является причиной 27% аварий

Каждый год, данная статистика растет все больше. Все потому что водители отказываются использовать различные автодержатели, пренебрегая безопасностью за рулем.
ford

Ford планує використовувати бамбук у виробництві автомобілів

Можливо, коли ви були у відпустці в одній з азіатських країн, вам доводилося бачити будівлі з бамбука або навіть куштувати його. Але чи могли ви собі уявити, що бамбук, один з найміцніших природних матеріалів у світі, в найближчому майбутньому будуть використовувати у виробництві автомобілів?
Сервис Газ Украина

Нові комплекти ГБО

Якщо ви готові почати економити на пальному, встановивши ГБО, пропонуємо ознайомитися з двома новинками від компанії «Сервіс Газ Україна». Цього року їх з легкістю встановили в автомобілі, привезені з США і не тільки.
shell-station-forecourt-sunlight

Розбираємося, що означає бензин Євро?

«Євро» – магічне слово для нашого автомобіліста. Багато хто вважає: якщо бензин або дизель відзначений будь-яким індексом Євро, це вже запорука якості. На жаль, цей постулат працює далеко не завжди.
Газовые форсунки

ГБО. Нові форсунки

Нові форсунки STAG W02 і W03 від відомого польського виробника AC S. A. на ринку України представлені вже майже рік. Вони мало відомі звичайному автомобілісту, але варті особливої уваги.
OKKO

На ОККО готовят обед за 15 минут

Посетителю ресторана при заправке ОККО, заказавшему горячее блюдо, сделают его за 15 минут. За временем можно следить с помощью специальных песочных часов.

Механічні та роботизовані КПП зникнуть через кілька років

Про це заявив віце-президент відділу продажу та маркетингу BMW M Пітер Квінтус. За його словами, механічні та роботизовані КПП стануть непотрібними.
Michelin

Новые шины или б/у? Специальный тест «Автоцентра»

Стоит ли ездить до критичного износа шин? Чтобы ответить на этот вопрос, мы проанализировали тему и провели специальный тест.
Vianor

Европейский шинный сервис по украинским ценам

На латыни «Vianor» означает «северный путь». Однако водители переводят это слово по-своему – надежный шиномонтаж. За 10 лет работы в Украине известный финский бренд успешно интегрировал европейский бизнес в наши реалии, создав крупнейшую в стране сеть шинных центров. Начав свой путь в 2007 году в Запорожье, к 2017-му сеть объединила более чем 200 точек во всех регионах и, образно говоря, стала лучшим другом украинских автомобилистов. Такая популярность имеет под собой веские основания.

Порівняння цін на бензин в Україні та США

Згідно з даними Bloomberg, за перший квартал 2017 року ціни на бензин у США опустилися до $0,68 за літр.