Порівняння цін на нерозмитнені авто в Чернівцях і в Європі (відео)

Одні вважають, що ціни на нерозмитнені авто у Україні значно вищі, ніж у Європі. Інші, навпаки, впевнені, що дешевше купити їх тут, ніж гнати з ЄС.

Зменшення потужності двигуна з віком. Міф чи реальність?

Є думка, що з роками старіє не тільки автомобіль, а й «коні» під його капотом. Як результат - падіння потужності двигуна.

Дешеві авто з Європи: похід на ринок у Польщі (відео)

Дедалі більше українців мріють про дешеві авто з Європи, де машини початку 2000-х років нібито коштують дешевше за гриби.
Mazda CX-7 и Subaru Forester

Mazda CX-7 и Subaru Forester: какой б/у кроссовер лучше и надежней

Восемь лет назад мы уже проводили сравнительный тест Mazda CX-7 и Subaru Forester. Тогда победу по очкам одержал «форик» (см. «АЦ» за 09.02 2009 г.). На то время автомобили были новыми и только появились на нашем рынке, но сейчас уже постарели. Мы решили выяснить, какой кроссовер крепче и выносливее, а также – у какого из них потребительские характеристики лучше.
Как выбирать электромобиль

Как выбирать подержанный электромобиль

Покупать новый электромобиль в Украине особого смысле нет, а при выборе подержанного нужно быть особо внимательным – цена ошибки тут куда выше, чем в случае с ДВС.

Які нерозмитнені авто найпопулярніші в Україні

Сьогодні нерозмитнені авто в Україні можна зустріти чи не на кожному розі. Але деякі з них є справжніми фаворитами.

Рейтинг надійності автомобілів, старших за 5 років

Через скільки років продавати машину, куплену новою? Є думка, що не пізніше, як через 5 років після придбання.

Найнадійніші автомобілі 10-11 років

Рейтинг надійності TUV вважається одним із найавторитетніших, оскільки найнадійніші уживані автомобілі визначають на основі даних техогляду мільйонів машин в Німеччині

Ціни, підбір і купівля авто з Литви від першої особи (відео)

До вашої уваги - черговий огляд авто з Литви, ціни на уживані машини і, власне, сама процедура купівлі і перегону в Україну.
Mitsubishi ASX

Уживаний Mitsubishi ASX: на які сюрпризи можна очікувати

Mitsubishi - визнаний авторитет у виробництві автомобілів для позашляхової їзди. Сьогодні ми з'ясуємо споживчі якості найкомпактнішого кросовера марки - ASX, який перебуває у виробництві вже значний час - 7 років. Чим же так хороша ця модель, яку японці не поспішають замінювати на нову? ...
- - р е к л а м а - -