подержанный Seat Cordobavideo

Уживаний Seat Cordoba: чи сумісні гарячий темперамент і надійність?

Порівняно з однокласниками старий Seat Cordoba відрізняється запальним приперченным іміджем. На ньому хочеться їздити активно і швидко, що, власне кажучи, і роблять чимало її власників. Цікаво – чи позначився гарячий темперамент на надійність цього автомобіля?

Авто з Європи: чому Швейцарія краща за Німеччину та Польщу

Приганяючи авто з Європи, багато хто зупиняє свій вибір на Польщі, Німеччині чи Литві. Але цим країнам є альтернатива, про яку мало хто замислюється.
Mitsubishi Grandis и Opel Zafira

Mitsubishi Grandis і Opel Zafira: сильні і слабкі сторони б/у мінівенів

Спільна особливість Mitsubishi Grandis і Opel Zafira (В) – вони обидві здатні взяти на борт сімох членів екіпажу (конкуренти – тільки п'ятьох). Яка ж з цих багатомісних колісниць краща і надійніша? Давайте розберемося!

Найнадійніші легкові авто на думку американців

Аналітики американського сервісу iSeeCars визначили найнадійніші легковики з пробігом понад 200 тисяч миль (320 тисяч км).

Найнадійніші позашляховики з пробігом на думку американців

Американське агентство iSeeCars опублікувало список найнадійніших позашляховиків не старших за 1980 рік.
video

У Києві відкрилася унікальна виставка авто-арту «Люблю» (відео)

У Києві, 4 квітня відбулася презентація виставки «Люблю», на якій представлено унікальні роботи художника Юрона Шевченка.
Mazda

Mazda3 и Mazda 323: наглядный обзор эволюции автомобилей Мазда

Новая Mazda3 и ее 20-летняя предшественница Mazda 323 – это, как говорят в Одессе, две большие разницы. Причем изменения настолько кардинальные, что стоит снять с автомобилей фирменные эмблемы – и мало кто догадается об их родстве. Но преемственность в них есть.

Які уживані машини не варто переганяти навіть з Європи

Деякі б/в авто з Європи є ненадійними і їх варто уникати.
Nissan Cube

Народный автомобиль: оригинал из Америки в Украину

В последнее время из США в Украину правдами и неправдами завозят немало подержанных автомобилей. Среди них встречаются и довольно оригинальные, причем по заманчивой цене.

5 автомобілів, яких ви більше не побачите на дорогах

Нових авто стає більше на дорогах, натомість старі зустрічаються дедалі рідше. До вашої уваги - п`ятірка авто, які вже скоро буде майже нереально зустріти на дорогах.
- - р е к л а м а - -