Сравнительный обзор б/у седанов: Hyundai Elantra, Mazda3, Mitsubishi Lancer X и Renault Fluence

Сравнительный обзор б/у седанов: Hyundai Elantra, Mazda3, Mitsubishi Lancer X и Renault Fluence

Один из героев нашего материала не получил столь широкого распространения, как его сегодняшние конкуренты, но при этом он тихо и уверенно положил их на лопатки.
Сравнительный обзор б/у Hyundai iх35 и Nissan Qashqai

Сравнительный обзор б/у Hyundai iх35 и Nissan Qashqai

Существует стереотип, что более дорогие вещи – качественней и лучше. Это в полной мере относится и к автомобилям. Впрочем, на самом деле неписанное правило работает не всегда, в чем можно убедиться, сравнив героев нашего материала.
Skoda Superb

Президентский трансформер: как выбрать б/у Skoda Superb

Сегодня мы беспристрастно разберемся с потребительскими качествами Superb’а.
alfa-romeo-147-jaguar-s-type-fiat-dobl-mercedes-m-klasse-ford-ka-chrysler-729x486-825522d631871029

7 б/у автомобилей, которые не стоит покупать даже в Германии

Отправляясь за покупкой б/у автомобиля в Германию или другую страну Европы, помните: существуют автомобили, которые независимо от места эксплуатации являются очень ненадежными.
Renault Scenic/Grand Scenic

Огляд уживаного Renault Scenic III/Grand Scenic

Перший Scenic вважається родоначальником класу компакт-венів, який поставив високі стандарти для подібних моделей. Сьогодні у нього з'явилося багато конкурентів, і залишатися лідером стає дедалі важче. Надійність «французів» завжди викликала зауваження. Чого ж можна чекати від старих екземплярів?
подержанный Skoda Yetivideo

Чим загрожує купівля уживаного Skoda Yeti

Skoda Yeti у наших автомобілістів має чималу популярність. На сьогодні цю модель можна придбати як нову в автосалоні, так і вживану із рук власника. Ми вирішили з'ясувати – які сюрпризи може піднести купівля вживаного Yeti.
Обзор Mitsubishi Colt и Suzuki Swift.

Огляд Mitsubishi і Suzuki Swift. Рекомендують – отже щось знають?

Colt в Україні набагато популярніший за Swift на вторинному ринку вибір Mitsubishi майже вдвічі більший. При цьому знавці автомобілів часто хвалять Suzuki, радячи обрати саме його. Ми вирішили розібратися, наскільки обґрунтовані такі рекомендації.
prodaja_bu_avto

Експеримент «АЦ»: продаємо уживаний автомобіль автосалону

Як оцінюють, скільки дають і які умови викупу уживаних автомобілів в автосалонах, які почали надавати таку послугу в Києві.
Чего не стоит покупать подержанный Smart (+ Видео)

Чому не варто купувати старий Smart (+ Відео)

В останні кілька років малі та верткі автомобільчики Smart стають в Україні дуже популярними. Журнал «Автоцентр» провів тест старих Smart першого покоління в 3-дверному виконанні ForTwo і з'ясував, чи варто купувати такі машини.

Volkswagen Tiguan: Младший брат кочевника

Младший «брат» крупного внедорожника Touareg (африканское племя кочевников) – кроссовер Tiguan – считается одним из дорогих представителей данного сегмента рынка. Есть ли смысл переплачивать за него?
- - р е к л а м а - -