Renault Logan

Подержанный Renault Logan: купить или не купить?

Этот автомобиль уже второй год занимает в Украине лидирующие позиции по продажам в модельном ряду французской компании. В чем секрет его популярности и стоит ли связываться с подержанными Renault Logan?
подержанный Seat Cordobavideo

Уживаний Seat Cordoba: чи сумісні гарячий темперамент і надійність?

Порівняно з однокласниками старий Seat Cordoba відрізняється запальним приперченным іміджем. На ньому хочеться їздити активно і швидко, що, власне кажучи, і роблять чимало її власників. Цікаво – чи позначився гарячий темперамент на надійність цього автомобіля?
Honda Civic

Уживаний Honda Civic: що потрібно знати під час вибору б/в Цивіка

З огляду на більш доступну ринкову вартість найбільшого поширення в Україні набули седани – саме про них ми сьогодні і поговоримо.
подержанная Skoda Octavia (Tour)video

Шкода Октавія вживана. Як обрати Skoda Octavia Tour (відео)

Стара Skoda Octavia (Tour) має стійкий попит у наших автомобілістів, що підтверджується величезною кількістю цих машин на наших дорогах. «Автоцентр» з'ясував споживчі якості поюзаних екземплярів цієї моделі і готовий розповісти – які сюрпризи вона може піднести.
Kia Picanto

Огляд уживаного Kia Picanto

Kia Picanto – типовий жіночий автомобільчик, легкий в керуванні (більшість із них оснащені автоматичними КП), компактний і з привабливою іграшковою зовнішністю. Сьогодні ми з'ясуємо пікантні подробиці експлуатації уживаних екземплярів цієї моделі
подержанный Daewoo Matizvideo

Чи варто купувати вживаний Daewoo Matiz? (+ВІДЕО)

«Автоцентр» з'ясував споживчі якості уживаних Daewoo Matiz і під час цього також провів жартівливі експерименти, наприклад , з'ясувавши, скільки маленьких дітей поміститься в крихітному автомобільчику.
Kia Rio

Огляд уживаного Kia Rio

Kia Rio третього покоління складали в двох іпостасях: у першій – призначеній для європейського й американського ринку, у другій – для Китаю і країн СНД. Ці моделі суттєво відрізняються – як зовні, так і технічною начинкою. Сьогодні ми з'ясуємо споживчі якості Rio, який було створено з прицілом на нас, і набув в Україні найбільшого поширення.
VW Polo sedan

Огляд уживаного VW Polo sedan

VW Polo sedan створений для завоювання східноєвропейських ринків. Завдяки відповідній адаптації цей новоспечений агент цілком впевнено почувається у наших нелегких умовах експлуатації. Сьогодні ми з'ясуємо, чого можна очікувати від уживаних його екземплярів.

Огляд Renault Sandero: Виправдана економія

Бюджетні авто орієнтовані на людей, які не мають зайвих коштів для придбання престижніших, більш статусних чи модних моделей і хочуть економити, експлуатуючи свій транспорт. Чи виходить це у власників старих Sandero?

Огляд BMW X1 і BMW X3 (E83): Молодші ікси

Серед преміум-брендів саме BMW Х1 і Х3 першими зайняли нішу компактних та середньорозмірних кросоверів. Але це зовсім не означає, що вони просто були зменшеними копіями BMW Х5. Навпаки, саме Х1 і Х3 були платформами для дебюту ідей і рішень, які стали в подальшому фірмовою рисою марки. І такі платформи виявилися дуже міцними й надійними.
- - р е к л а м а - -