Nissan Leaf

Подержанный Nissan Leaf: опыт эксплуатации и тонкости выбора

Электромобиль Leaf уверенно завоевывает украинский рынок и из разряда автоэкзотики он постепенно превращается в привычное явление на наших дорогах. Все «электрички» попадают к нам стараниями серых дилеров и частных бизнесменов, причем большинство из них – с пробегом за «кормой». Мы выяснили, какие же сюрпризы может преподнести эксплуатация подержанного Nissan Leaf.
Mitsubishi ASX

Уживаний Mitsubishi ASX: на які сюрпризи можна очікувати

Mitsubishi - визнаний авторитет у виробництві автомобілів для позашляхової їзди. Сьогодні ми з'ясуємо споживчі якості найкомпактнішого кросовера марки - ASX, який перебуває у виробництві вже значний час - 7 років. Чим же так хороша ця модель, яку японці не поспішають замінювати на нову? ...

Чи варто зв’язуватися з уживаним Subaru Forester?

Цей автомобіль - сильний гравець у класі кросоверів. Його основні козирі: постійний повний привід, потужні мотори і хороші ходові якості. Завдяки цьому він в першу чергу привертає любителів швидкої їзди. Але важливо знати - його утримання і обслуговування коштують недешево, дорого обходяться і запчастини. То чи варто зв'язуватися з уживаним Subaru Forester?
VW Jetta

Обзор б/у VW Jetta: популярный автохит

В 2016 году в Украину были ввезены партии Jetta, от которых отказались европейские дилеры в связи с нашумевшим дизельгейтом. Благодаря привлекательной цене эта модель стала настоящим автохитом! Хотя и до этого машина пользовалась у нас стойким спросом. Чем же хороша Jetta и стоит ли связываться с ее подержанными экземплярами?
Renault Logan

Подержанный Renault Logan: купить или не купить?

Этот автомобиль уже второй год занимает в Украине лидирующие позиции по продажам в модельном ряду французской компании. В чем секрет его популярности и стоит ли связываться с подержанными Renault Logan?
подержанный Seat Cordobavideo

Уживаний Seat Cordoba: чи сумісні гарячий темперамент і надійність?

Порівняно з однокласниками старий Seat Cordoba відрізняється запальним приперченным іміджем. На ньому хочеться їздити активно і швидко, що, власне кажучи, і роблять чимало її власників. Цікаво – чи позначився гарячий темперамент на надійність цього автомобіля?
Honda Civic

Уживаний Honda Civic: що потрібно знати під час вибору б/в Цивіка

З огляду на більш доступну ринкову вартість найбільшого поширення в Україні набули седани – саме про них ми сьогодні і поговоримо.
подержанная Skoda Octavia (Tour)video

Шкода Октавія вживана. Як обрати Skoda Octavia Tour (відео)

Стара Skoda Octavia (Tour) має стійкий попит у наших автомобілістів, що підтверджується величезною кількістю цих машин на наших дорогах. «Автоцентр» з'ясував споживчі якості поюзаних екземплярів цієї моделі і готовий розповісти – які сюрпризи вона може піднести.
Kia Picanto

Огляд уживаного Kia Picanto

Kia Picanto – типовий жіночий автомобільчик, легкий в керуванні (більшість із них оснащені автоматичними КП), компактний і з привабливою іграшковою зовнішністю. Сьогодні ми з'ясуємо пікантні подробиці експлуатації уживаних екземплярів цієї моделі
подержанный Daewoo Matizvideo

Чи варто купувати вживаний Daewoo Matiz? (+ВІДЕО)

«Автоцентр» з'ясував споживчі якості уживаних Daewoo Matiz і під час цього також провів жартівливі експерименти, наприклад , з'ясувавши, скільки маленьких дітей поміститься в крихітному автомобільчику.
- - р е к л а м а - -