BMW M3 E46 2003 року продали за ціною нового BMW X7

26 липня 2019, 07:50
BMW M3 E46 2003 року продали за ціною нового BMW X7

Пам'ятайте, зовсім нещодавно ми писали про BMW M3 E46 2003 року, яку виставили на аукціон? Спочатку за машину давали в межах 50 тис. доларів і, передбачалося, що в кінцевому підсумку вона і піде за такі гроші. Ну максимум за 60 тисяч... Однак ніхто не міг подумати, що підсумкова ціна становитиме 90 000!

Так, саме за стільки BMW M3 E46 пішла до покупця. Для порівняння, за такі гроші можна купити BMW X7 xDrive40i (версія з 3.0-літровим бензиновим мотором). Це новий флагманський кросовер, який надійшов у продаж порівняно недавно.

На нашій пам'яті це найдорожча неколекційна BMW E46. І все ж хоч якесь логічне пояснення такої високої вартості є. По-перше, дводверка має прекрасний стан, що близький до нового авто, по-друге - невеликий пробіг - 25 тис. км, по-третє, у неї механічна коробка, а не автомат (на 6 ступенів - вона цінується більше за робота SMG), ну і по-четверте, це не стокова, а допрацьована модель.

Зокрема, власник встановив на неї нові регульовані стабілізатори та підрамник Turner Motorsports, гальма Brembo з 380-міліметровими дисками спереду і 355-міліметровими ззаду, а також 19-дюймові диски в стилі CSL. Крім того, замість звичайної кришки у купе карбонова кришка багажника, а під заднім бампером прописався дифузор від E46 M3 CSL.

За рух машини відповідає 3,2-літровий рядний атмосферний мотор S54 на 333 к.с., вдосконалений системою управління фазами газорозподілу Beisan VANOS. У процесі доопрацювання двигуну замінили всі кріплення (на посилені), і заразом - трансмісії та диференціалу.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз