Range Rover тестує за полярним колом у Швеції свій перший електромобіль. В рамках цих випробувань була зроблена серія знімків новинки, які опублікували на офіційному сайті марки.
Судячи з фото, електричний Range Rover зовні майже відрізняється від паливної версії. Позашляховику лише підкоригували передню частину, трохи змінивши оформлення бампера та встановивши заглушку на місці решітки радіатора. На кормі відсутні патрубки вихлопної системи. Ще новинка отримає інші колісні диски.

Виробник поки що офіційно не розкрив характеристики позашляховика. Відомо, що Range Rover EV отримає двомоторну силову установку на 800 вольт, яку за своїми характеристиками можна порівняти з 4,4-літровим бензиновим турбодвигуном V8 потужністю 523 к.с. Привід – повний. В основу електрокара ляже платформа MLA.
Презентувати новинку мають намір у першій половині цього року, але точну дату поки не названо.
-
Ретро 15 липня 2026 21:00Як Opel відновив випуск вантажівок Blitz -
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО) -
Ретро 11 липня 2026 20:48Як було знайдено експериментальний КрАЗ із незвичайним капотом