Для автошоу SEMA компанія Ford підготувала особливу версію пікапа Maverick. Примітно, що це не буде разовий проект, заряджена версія моделі піде в серію.
Пікап Maverick з пакетом 300T виглядає зухвало. Він отримав спортивну підвіску, що занижує дорожній просвіт, вихлопну систему Borla і бронзові 20-дюймові диски від Ford Mustang Mach-E, вони взуті в шини Pirelli P Zero Elect 245/45 R20. Декор і написи з назвою версії теж виконані в бронзі.

Під капотом Ford Maverick 300T встановлений модернізований 2,0-літровий турбодвигун EcoBoost, а його потужність збільшили з 238 до 300 к. с., в свою чергу крутний момент виріс з 373 до 430 Нм. Нову турбіну і інтеркулер запозичили у Ford Mustang.
Оновлення сумісні з комплектаціями Maverick XL, XLT, Lariat. Ford також пропонує опціональний пакет 4K Tow Package, поліпшує охолодження трансмісії. Очікується, що такий комплект надійде у продаж в 2026 році. Ціни будуть оголошені пізніше.
-
Ретро 15 липня 2026 21:00Як Opel відновив випуск вантажівок Blitz -
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО) -
Ретро 11 липня 2026 20:48Як було знайдено експериментальний КрАЗ із незвичайним капотом