Новий електромобіль Hyundai розсекретили до прем'єри (фото)

10 січня 2025, 12:00
Новий електромобіль Hyundai розсекретили до прем'єри (фото)

У мінівена Hyundai Staria незабаром з'явиться електрична версія. Прототип новинки помітили на паркінгу в одному із міст Південної Кореї.

Електромобіль, що потрапив в об'єктиви фотошпигунів, не покритий камуфляжем, що дозволило розглянути особливості його дизайну. Втім, ця версія Staria виглядає майже ідентично всім існуючим. Є різниця лише в оформленні передньої частини. Електрокар отримав заглушку на місці решітки радіатора, на якій увагу привертає компактний повітрозабірник і порт зарядки. Також змінився бампер.

Прототип отримав двоколірне забарвлення кузова із сріблястою нижньою половиною та чорною верхньою. Салон моделі на фото не показали, але очікується, що електричний Staria отримав нову цифрову панель приладів та мультимедійну систему зі більшеним екраном. Ще буде автоматичний клімат-контроль, сидіння з підігрівом та вентиляцією, а також ряд систем ADAS. Він буде доступний у версіях на 7,9 та 11 місць.

Силова установка нового Hyundai Staria дістанеться від ST1. Тобто у рух мінівен буде приводити один електромотор потужністю 218 к.с. і 350 Нм крутного моменту. Запас ходу забезпечить батарея на 84 кВтг. Очікується, що Hyundai презентує електричний мінівен до кінця 2025 року і доступний він буде у Південній Кореї, Європі, Австралії та Таїланді.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз