За що столичних перевізників знімають із маршрутів

22 серпня 2019, 21:30
За що столичних перевізників знімають із маршрутів

Інспектори Служби перевезень у Києві за 2018 рік та перші 6 місяців нинішнього року провели 364 планові перевірки та 42 позачергові перевірки пасажирських перевізників на дотримання умов договорів. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

У підсумку перевірок було складено 46 актів і розірвано 16 договорів з власниками автобусів. У чому ж причина зняття з маршрутів перевізників?

Як зазначили в Департаменті, найчастіші порушення – недотримання інвестиційних зобов'язань, перевезення пасажирів в автобусах, які не відповідають раніше заявленим на конкурсі. Крім того, перевізників ловлять на зміні кількості автобусів на маршрутах, а також коригуванні схем самих маршрутів.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз