Компанія Ford восьмий рік поспіль визнана однією з найбільш етичних компаній світу

Завдяки високому рівню соціальної відповідальності Ford Motor Company вже восьмий рік поспіль входить до числа найбільш етичних компаній світу, що є абсолютним рекордом серед автовиробників.

Свідченням відданості Ford нормам етики слугують програми моніторингу дотримання прав людини та забезпечення безпечних умов праці, безконфліктного використання корисних копалин, а також такі ініціативи, як «Партнерство заради чистішого середовища» (Partnership for a Cleaner Environment), мета якого — заохочення раціонального використання ресурсів у масштабах усього ланцюжка постачання Ford.

Окрім цього, компанія Ford працює над формуванням довготривалих стосунків з постачальниками шляхом активної взаємодії з ними, що передбачає обмін передовим досвідом, а також проведення тренінгів та оцінювання постачальників з метою забезпечення їх відповідності як вимогам законодавства, так і стандартам Ford.

Ford

«Високий рівень етики та соціальної відповідальності – це основи нашої філософії бізнесу, що дозволяє продемонструвати нашим клієнтам наші переконання, – говорить голова ради директорів Ford Motor Company Біл Форд (Bill Ford). – Ця відзнака слугує відображенням ключових цінностей Ford і свідчить про те, що наші працівники продовжують щодня приймати правильні рішення в інтересах усіх зацікавлених сторін».

До переліку найбільш етичних компаній світу інституту Ethisphere входять компанії, що відіграють важливу роль у житті суспільства, впливаючи на позитивні зміни або ініціюючи їх. Ці компанії враховують у своїй діяльності інтереси працівників, інвесторів, клієнтів та інших ключових зацікавлених сторін, а рішення, що приймаються у цих компаніях щодня, повністю відповідають їх цінностям та культурі.

«Компанії, віднесені нами до найбільш етичних у світі, застосовують новаторський підхід до реагування на соціальні очікування, постійний перегляд законів та норм і зміни геополітичного клімату, – говорить виконавчий директор інституту Ethisphere Тімоті Ербліч (Timothy Erblich). – Ми бачили, як Ford реагує на ці виклики, водночас продовжуючи інвестувати у спільноти, на території яких розташовані підрозділи компанії, та з максимальною ефективністю застосовує етичні стратегії в усьому світі, використовуючи їх як стійку комерційну перевагу».

Зусилля Ford були відзначені численними нагородами сторонніх організацій, зокрема:

Для отримання додаткової інформації щодо методології досліджень інституту Ethisphere та перегляду повного списку найбільш етичних компаній світу в 2017 році перейдіть за посиланням.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.