ГАИ озвучила 2 главные причины ДТП с пешеходами

Столичная Госавтоинспекция озвучила 2 главные причины, по которым чаще всего в этом году происходили ДТП с пешими участниками движения.

3

По утверждению ГАИ – главные виновники аварий на автодорогах водители – именно из-за нарушений, допущенных этой категорией участников движения, чаще всего происходят ДТП. Впрочем, как заявляют правоохранители, далеко не идеальны и пешеходы – за 9 месяцев 2014 года в Киеве по вине пешеходов произошло 111 аварий, в которых 18 человек погибло и 95 — травмированы.

Топ-5 нарушений, которые чаще всего приводят к ДТП

Проанализировав данные статистики, столичная ГАИ определила 2 главные причины, по которым чаще всего происходят ДТП с пешими участниками движения.

Первая: в подавляющем большинстве случаев в 2014 году пешеходы попадали в беду потому, что переходили дорогу в неположенном для того месте – по этой причине зафиксировано 78 ДТП, в которых 13 человек погибло и 65 — получили травмы.

Вторая: из-за неожиданного выхода на проезжую часть – произошло 28 ДТП, в которых 5 человек погибло и 24 получили травмы.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

 • Андрей

  ДАІ — просто гуру. Вияснили, що основна причина ДТП полягає в порушенні ПДР. Та невже. Ніколи б не здогадався. Напевно ще на це дослідження витратили мільйонів так з десять.
  А тепер я розкажу вам основну причину аварій. Причина в тому, що з першого року незалежності країни і до сьогодні при владі знаходяться люди, в тому числі і в міліції, які чхати хотіли на країну і на людей. Головне зробити і збити побільше грошей. Завдяння номер один любими шляхами натягнути людей на бабки.
  Шоб було поменеше аварій — треба створити безаварійні дорожні умови і дорожню обстановку. Зремонтувати дороги, облашутвати перехрестя і пішоходні переходи, створити реальні автошколи, приймати реальні адекватні екзамени на знання і вміння у майбуніх водіїв, перестати за гроші продавати посвідчення водія всім підряд, почати жорстко і безповоротно карати мажорів і іх покровитилів, тощо. А поки що те, що говорить влада це хрєнь. Це ні про шо. Влада опустила гривню до 15 за долар, зробила людей за місяць в два рази біднішими, нажилась на цьому, а тепер розказує, що то валютчики на базарі таке зробили… От які вони спекулянти, ай ай ай.
  Влада згадайте ви теж будете вмирати, а там всі рівні…. За людське горе і сльзи прийдеться відповісти як не тут, то там!!!

 • Андрей

  Згадайте, як вони штрафи «європейські» вводили. Казали, що основна причина порушень маленькі штрафи. Штрафи є — аварій стільки ж, а може більше. Тіко почали на людях заробляти в десятки раз більше. А реальна ситуація покращилась? Та бо хто бідний і чесний, він і так не порушує, бо хто живе з копійки бити свою машину не дуже хоче і може, шанує. А прокурори, судді, менти, депутати, чиновники різного роду в дупі мають штрафи. Їх ніхто і не штафує, а якщо навіть шось є, то вони всеодно не платять і не будуть. А грошви на хабар і незаконних оборудках мають стіко, що кожен день можуть нову машину купляти… То їм треба те ПДР!!! Вони ж весь час бухими їздять. До речі, найбільше хто бухим їздить, всі ж знають…. прально — менти, прокурори, судді, сбушники. Ще й машини всі мають нерозтаможені на лівих документах. Бля — чесна влада. Жити по-новому…. Ну, Ну

 • Андрей

  Главная причина ДТП — это ГАИ + УкрАвтоДор!!!