Audi вивела на дорожні випробування конкурента BMW X7 (фото)

18 травня 2025, 10:00
Audi вивела на дорожні випробування конкурента BMW X7 (фото)

До дебюту готується новий кросовер Audi з індексом Q9. Він буде найбільшим в лінійці та займе місце флагмана, а на ринку складе конкуренцію BMW X7 і Cadillac Escalade.

Прототипи новинки вже неодноразово потрапляли в об'єктиви фотошпигунів. Цього разу їм вдалося сфотографувати тестовий мул з меншою кількістю камуфляжу. Судячи з опублікованих знімків, від Q7 кросовер буде відрізнятися не тільки більшими габаритами, а й агресивнішим зовнішнім виглядом. Q9 отримав масивну решітку радіатора з 16 вертикальними ламелями та новим логотипом, двоярусні світлодіодні фари і бампер з великим повітрозабірником.

Довгий капот авто плавно переходить у похиле вітрове скло, а воно у свою чергу в похилий дах. Дверні ручки кросовера виконані у стилі Mustang Mach-E, а їздить він на великих колесах, взутих у шини Continental SportContact. На кормі Q9 можна розгледіти ліхтарі у формі бумеранга, поєднані тонкою смугою, що світиться, як у нового A6, і бампер з відбивачем та подвійними патрубками вихлопної системи.

Заглянути у салон кросовера шпигунам не вдалося. За даними інсайдерів, в оснащення майбутнього флагмана Audi увійде 11,9-дюймова цифрова панель приладів, мультимедійна система з 14,5-дюймовим екраном та 10,9-дюймовий дисплей для переднього пасажира. Ще обіцяний широкий список систем допомоги водієві та асистентів безпеки. В обробці будуть використовуватися висококласні матеріали.

Відомо, що побудований новий Audi Q9 на платформі Premium Platform Combustion і буде пропонуватися з бензиновими і дизельними моторами, а також гібридними варіантами на їх основі. Один з них може бути заснований на 3,0-літровому двигуні TSFI V6. У новому Audi A6 він видає 367 к. с. і 550 Нм крутного моменту.

Про дату дебюту нового кросовера Audi інформації поки немає, так само як і про старт його продажів. Очікується, що презентують майбутній флагман у 2026 році.

slider_image_175356
slider_image_175357
slider_image_175358
Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз