DS Automobiles починає 10ий сезон Formula Е та представляє нову ліврею для DS E-TENSE FE23!

25 жовтня 2023, 12:34
DS Automobiles починає 10ий сезон Formula Е та представляє нову ліврею для DS E-TENSE FE23!

Як і у 2017 році, з 24 по 27 жовтня на автодромі Рікардо Тормо поблизу іспанського міста Валенсія відбудуться офіційні тести перед 10-м сезоном Чемпіонату світу ABB FIA Formula E. Протягом чотирьох днів на цій 3,3-кілометровій трасі буде проведено шість тестових сесій для 22 повністю електричних одномісних автомобілів третього покоління.

Після кількох тижнів роботи над стратегією та еволюцією програмного забезпечення з DS E-TENSE FE23 DS Automobiles та її партнер PENSKE AUTOSPORT прагнуть повернутися до найвищих рівнів продуктивності під час передсезонних тестувань.

Щоб досягти цього, команда DS PENSKE може покластися на Жана-Еріка Верня, єдиного дворазового чемпіона Formula E, та чемпіона 2022 року Стоффеля Вандорна. І француз, і бельгієць мають чітку місію — здобути чемпіонство під прапором DS Automobiles: найтитулованішого конструктора Formula E з початку її старту в 2015 році.

Еудженіо Францетті, директор DS Performance: «10-й сезон Чемпіонату світу Formula E офіційно розпочинається з передсезонних тестів у Валенсії. Наполегливо попрацювавши над розвитком програмного забезпечення нашого DS E-TENSE FE23, тепер ми зустрінемось з нашими суперниками, тож це ідеальна можливість порівняти продуктивність усіх різних автомобілів. Уся інформація, яку ми збираємо протягом днів тестування, буде надзвичайно корисною, оскільки ми продовжуємо нашу роботу над розробкою реального автомобіля та симулятора. Після Валенсії буде два місяці напруженої роботи. DS Performance і PENSKE AUTOSPORT повинні і надалі об’єднувати власний досвід, щоб покращити продуктивність автомобіля порівняно з минулим сезоном. І ми також можемо покластися на талант наших двох чудових пілотів, щоб відновити свої позиції у таблиці лідерів!» DS Automobiles і PENSKE AUTOSPORT представляють нову ліврею DS E-TENSE FE23 для 10го сезону Formula E

DS E-TENSE FE23 був розроблений компанією DS Performance з упором на найбільш передові електричні технології від DS Automobiles. І тепер, перед початком 10го сезону Formula E команда DS Performance готова представити оновлений 100% електричний болід, що знаменує початок нового сезону.

Цього року одномісний повністю електричний болід особливо підкреслює свій виразний стиль та яскравий характер, але незмінними залишаються звичні золотий і чорний кольори.  DS E-TENSE FE23 тепер може похвалитися ще більш виразною золотистою передньою частиною, оновленими боковими панелями та більш сліпучим екстер’єром.

Оснащений тією самою силовою установкою з сезону 9 (оскільки всі силові агрегати омологовані протягом двох років), електричний болід з новою лівреєю залишається вірним традиційній кольоровій гамі французької марки та духу команди.

Еудженіо Францетті, директор DS Performance: «Як завжди, розкриття лівреї — це дуже хвилюючий момент, оскільки це офіційний початок нової пригоди, нового виклику та нового сезону! Отже, ми починаємо 10ий сезон з новим DS E-TENSE FE23, який навіть кращий, ніж торішній автомобіль. Болід став більш помітним, а також красивішим, тому що це суть автоспорту. Ми тут, щоб зробити видимим наш бренд, DS Automobiles, нашого партнера PENSKE AUTOSPORT і, звичайно, всіх наших спонсорів. Ми також наполегливо вкладаємося в те, щоб DS E-TENSE FE23 працював так само добре, як і виглядав. Трансмісія буде такою ж, як і в сезоні 9, оскільки цього року немає змін щодо омологації, але було виконано багато іншої роботи, і ми продовжуватимемо вдосконалювати програмне забезпечення для керування. У нас великі мрії про великий успіх: це наша мета на 10ий сезон!» Ключові цифри з моменту участі DS Automobiles у Formula E:

  • 105 гонок
  • 4 чемпіонські титули
  • 16 перемог
  • 47 подіумів
  • 22 поул-позиції
Завдяки досвіду, отриманому на гоночному трекові, Бренд DS Automobiles створює виключні електричні автомобілі для звичайних доріг. І результати наполегливої роботи та випробувань DS Performance уже зараз можна побачити і в Україні. Адже модельний ряд електрифікованих моделей Бренду DS Automobiles на нашому ринку представлений 100% електричним кросовером DS 3 E-TENSE та plug-in гібридним DS 7 E-TENSE. Обирайте автомобілі серед наявних на онлайн-складі, або замовляйте консультацію у найближчому салоні DS.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз