Японська компанія Honda продовжує повертати з небуття найпопулярніші в минулому імена. Після відродження торгових марок Integra та Prelude, з'явилася інформація про реінкарнацію ще одного славетного імені – RSX.
Нещодавно японський автовиробник відродив кілька класичних моделей – Acura Integra та Honda Prelude. Остання з'явиться у шоурумах у 2026 році з гібридною силовою установкою та технічною основою від моделі Civic. Тепер стало відомо, що Honda подала заявки на товарні знаки «RSX» та «Acura RSX» до японських патентних органів.
Нагадаємо, що оригінальна Acura RSX була преміальною альтернативою Honda Integra четвертого покоління та продавалася виключно у Північній Америці. Попри те, що нинішня Acura Integra вражає, багатьом фанам не подобається той факт, що вона чотиридверна, а не дводверна, як її попередники.
Найімовірніше модель RSX стане однією з так званих машин "серії 0" – нового сімейства електромобілів Honda з електричною архітектурою нового покоління, яка була анонсована в рамках стратегії розвитку компанії на період до 2030 року.
-
Подія 28 червня 2026 20:00Як у Львові виготовили люксовий автобус на шасі Scania -
важливо 28 червня 2026 14:00Які автомобілі дебютували у рік ухвалення Конституції України: головні прем’єри 1996-го -
Тюнінг 28 червня 2026 13:00У Києві помічено унікальний кабріолет «Запорожець» (ВІДЕО)