Opel Mokka перетворили на екологічну пересувну майстерню

10 квітня 2023, 09:00
Opel Mokka перетворили на екологічну пересувну майстерню

Німецька компанія Bott GmbH & Co Kg, яка є провідним світовим виробником стелажів та систем зберігання, запропонувала оригінальний набір для кросовера Opel Mokka Electric.

Фахівці розробили для компактного електрокара інтелектуальну систему стелажів Bott Vario3, яка дозволила перетворити його на пересувну майстерню. Модуль з багатьма висувними ящиками встановлюється на місце заднього сидіння і займає весь простір салону, а також багажного відсіку.

Доступ до ящиків є як із задніх дверей, так і багажника. Причому нижні ящики можна зняти, і тоді з'явиться місце для більш габаритної поклажі. У компанії стверджують, що всі відсіки щільно закриваються і під час руху з них нічого не випаде. Тому в них можна перевозити навіть тендітні предмети.

Незважаючи на габаритні розміри конструкції, вона повністю ховається в салоні кросовера і не впливає на його зовнішній вигляд. Так що візуальних відмінностей між комерційним та пасажирським Mokka немає. Також його, як і раніше, приводить у рух один електромотор потужністю 134 к.с. Запас ходу у службового електрокара становить 340 км. Його забезпечує батарея на 50 квтч.

Нова система стелажів від Bott GmbH & Co Kg вже доступна на ринку. Тож за бажання її можна купити окремо та самостійно модернізувати свій Mokka Electric.

slider_image_189207
slider_image_189208
slider_image_189209

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    Ретро 04 липня 2026 20:35
    Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    У День Незалежності США, 4 липня 1894 року здійснив свою першу поїздку відомий автомобіль Елвуда Хайнса – другий бензиновий транспортний засіб, виготовлений у Америці. Геніальний металург, винахідник нержавіючої сталі, Хайнс почав розробляти самохід із бензиновим двигуном у 1893 році. Він замовив вертикальний двотактний мотор в одну кінську силу фірми Sintz. Восени той прибув, і винахідник, на невдоволення дружини, випробував його прямо на кухні - більше не було де. А потім він домовився з власником механічної майстерні Елмер Апперсон, і той разом з братом Едгаром взялися йому допомагати. Двигун встановили на чотириколісний візок із поворотною передньою віссю. А для керування служив довгий важіль, змонтований по центру. Готова машина вагою 370 кг отримала назву Pioneer. Перший пробний заїзд відбувся 4 липня у місті Коколо, з метою безпеки досить далеко від натовпу цікавих. Управляв машиною сам Хайнс, а Елмер був пасажиром. Машина проїхала 2,4 км і треба було повертатися. Цікаво, що передачі заднього ходу автомобіль не мав, і екіпажу довелося розвертати його на вузькій дорозі вручну. В 1895 Хайнс виготовив машину Pioneer II. Конструкція рульового управління була покращена, а відпрацьовані гази відводилися вже подалі від сідоків. Ця машина взяла участь у перших у США моторних перегонах, які проходили 28 листопада цього року. І першим, правда серед нечисленних учасників – три автомобілі та шість мотоциклів – був автомобіль Хайнса. Ще наприкінці 1894 року Хайнс разом із братами Апперсонами організував першу в країні фірму з успішного виробництва автомобілів. Щоправда, інша компанія – Durea Motor Wagon Co. – була створена на рік раніше, але незабаром збанкрутувала, випустивши лише 13 авто. А ось Хайнс усе нарощував виробництво. 1898 року його фірма переїхала на новий великий завод у місті Кокомо і випустила там перші п'ять автомобілів. Наступного року їх виготовили вже три десятки, 1900 року – 192 од., а 1901-го – 240 од. Фірма Haynes-Apperson випускала автомобілі до 1925 року включно. А сьогодні її найперший автомобіль, випущений 1894 року, зберігається у Національному музеї американської історії. [related_post id="1355192" strip="1"]
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз