Преміальний DS 7 Crossback в центрі «Президентського кортежа» на вулицях Києва - відчуй себе президентом

24 травня 2021, 14:38
Преміальний DS 7 Crossback  в центрі «Президентського кортежа» на вулицях Києва - відчуй себе президентом

Бренд DS Automobiles вкотре доводить, що найкраща реклама автомобіля - це тест-драйв, який в повній мірі розкриває всі його переваги. Але преміальний кросовер заслуговує особливого ставлення. А враховуючи, що Бренд DS Automobiles історично вважається вибором президентів, то і тест-драйв повинен бути дійсно президентським.

DS Automobiles представив кросовер DS 7 Crossback незвичайним способом. Кампанія отримала назву "Президентський тест-драйв", адже Бренд DS Automobiles вже давно вибирають впливові особистості. Так, DS 7 Crossback - є автомобілем нинішнього президента Франції. На ньому Еммануель Макрон пересувався під час своєї інавгурації. DS 5 був офіційним автомобілем попереднього президента Франції Франсуа Олланда, а перший автомобіль Citroen DS 19 (на прізвисько «Богиня» від співзвучного фр. Deesee) вибрав своїм і Шарль де Голль.

16 травня в Києві був помічений «президентський» кортеж в центрі з кросовером DS 7 Crossback. Замість того, щоб рекламувати преміальний кросовер традиційними методами, команда DS Automobiles задалася питанням: «Якщо президенти вибирають DS 7 Crossback, чому б нашим Клієнтам не відчути себе« президентами»? Тому вирішила подарувати їм унікальний досвід тест-драйву.

Отже, як це відбувалося …

Клієнт приходив в автосалон і виїжджав на маршрут, здавалося б, звичайного тест-драйву. Раптово, DS 7 Crossback оточував кортеж з автомобілів охорони, спеціальних автомобілів, які виглядають, як справжні партульні авто, а також відео-операторів. При цьому, рух на дорозі не перекривався, що робило кортеж дійсне європейським. Так DS Automobiles показують, що власникам DS 7 Crossback варто звикати до уваги за кермом преміального кросовера. Все це дає водієві можливість відчути себе не просто важливою персоною, а навіть президентом за кермом DS 7 Crossback.

Кампанія викликала небувалий ажіотаж серед українців. Знімки та відео очевидців з «президентським кортежем» незабаром потрапили в ЗМІ. Українські новинні портали і паблік в соціальних мережах публікували матеріали про цю подію, припускаючи можливий візит Еммануеля Макрона до Києва.

Подивитися мікро-фільм, як проходив «Президентський тест-драйв» можна на офіційному каналі DS Automobiles.

Перебуваючи за кермом автомобілів Бренда DS Automobiles, ви завжди будете почувати себе по-президентськи і незмінно привертати увагу оточуючих. Приходьте на тест-драйв до найближчого дилера і переконайтеся в цьому особисто. Над проектом працювали: DS Automobiles Ukraine, Mindgineer, InPrime, Promo Pictures. *Усі зйомки проходили відповідно до санітарних норм і епідеміологічних правил. Під час тест-драйву і проїзду кортежу дотримувалися всіх правил дорожнього руху, маршрути і графіки проїздів узгоджені з місцевими органами правопорядку.

https://www.youtube.com/watch?v=PjM3O4TGFqA

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз