Tesla Model S Plaid показала на тестах низку недоліків (відео)

02 листопада 2021, 11:42
Tesla Model S Plaid показала на тестах низку недоліків (відео)

Найшвидшим серійним електромобілем у світі є американська Tesla Model S у специфікації Plaid. Вона оснащується трьома електромоторами, які сумарно видають 1020 к.с. потужності, що дає змогу електрокару набирати першу "сотню" за 2 секунди і розвивати максимальну швидкість 320 км/год. Блогери вирішили перевірити, як машина поводиться на дорозі та на треку, і чи справді вона така хороша.

Експерти компанії Throttle House взяли потужний електрокар на тести в одному з дилерських центрів Торонто (Канада). Заїзд на треку вони зняли на відео, а ось їзда міськими дорогами лишилася за кадром. Фахівці підтвердили, що електромобіль прекрасно прискорюється по прямій і демонструє приголомшливу продуктивність. Але є й недоліки.

Зокрема, автоексперти відзначили проблеми з гальмами і кермовим управлінням під час тестування Model S Plaid. На їхню думку, гальма не достатньо сильні, щоб впоратися з такою потужністю і вагою електрокара. До того ж вони схильні до перегріву, тому можуть дати збій будь-якої миті Керованість також виявилася не на висоті. Гідропідсилювач керма просто не встигає за швидкими діями водія. В іншому електромобіль показав себе з найкращого боку.

https://www.youtube.com/watch?v=Hn9QWjxFPKM&feature=emb_logo

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз