В Україні з’явився перший офіційний дилер електромобілів MAXUS

20 лютого 2024, 21:26
В Україні з’явився перший офіційний дилер електромобілів MAXUS

В Україні з’явився новий гравець на ринку електромобілів. Мова йде про бренд MAXUS, який використовує великий досвід китайської компанії SAIC, партнера найбільшого у світі виробника акумуляторів для електричних автомобілів CATL (Contemporary Amperex Technology Ltd).

Ще у 2011-му році керівництво одного з найбільших автовиробників Китаю вирішило створити новий бренд MAXUS. Саме ця компанія зрештою «поглинула» британську компанію LDV і переманила чимало провідних інженерів Toyota. Мета — створення сучасних і технологічно просунутих автомобілів.

У результаті, за минулі роки дочірня компанія SAIC стала одним із найбільших виробників кросоверів, пікапів, мінівенів і комерційних автомобілів малого та середнього розміру. Станом на зараз автомобілі MAXUS продаються в 42-х країнах світу, серед яких тепер і Україна.

Імпортером автомобілів є RSA — компанія, заснована в 1936 році зі штаб-квартирою у Драммені, Норвегія. Компанія має великий досвід роботи в автомобільній промисловості та понад 10 років роботи з брендами електротехніки.

Офіційним дилером MAXUS в Україні є ПП «АЙДЖИ». Перший дилерський центр відкрився у Києві (с. Бортничі, вул. Заболотного, 1А), але протягом 2024-го року планується розширення дилерської мережі в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Житомирі та Дніпрі.

Представлення MAXUS в Україні означає не лише вихід на новий ринок, але й побудову міцних відносин з клієнтами на основі довіри. Завдяки високим стандартам якості, надійності та відповідального сервісу, MAXUS прагне заручитися довірою українських споживачів, ставши для них більше, ніж просто брендом, а надійним партнером на довгі роки.

slider_image_184223
slider_image_184224
slider_image_184225
slider_image_184226

Станом на зараз електромобілі Максус в Україні представлені електричними фургонами, пікапами та кросоверами.

Електромобілі MAXUS в Україні

  • MAXUS e-Deliver 3
  • MAXUS e-Deliver 9
  • Euniq 6 SUV
  • Т90 EV
  • MIFA9

Що важливо, на автомобілі діє офіційна (!) гарантія, а також передбачено сервіс повного циклу! Гарантія — 5 років на автомобіль і 8 років на акумулятор (або пробіг у 160 тисяч км для вантажних автомобілів і 200 тисяч км. для легкових).

Запас ходу електромобілів MAXUS – від 300 км до 595 км, залежно від моделі. Ознайомитися з повним переліком моделей та дізнатися ціни можна на сайті офіційного представника maxus-motors.com.ua.

slider_image_184227
slider_image_184228
Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    Ретро 04 липня 2026 20:35
    Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    У День Незалежності США, 4 липня 1894 року здійснив свою першу поїздку відомий автомобіль Елвуда Хайнса – другий бензиновий транспортний засіб, виготовлений у Америці. Геніальний металург, винахідник нержавіючої сталі, Хайнс почав розробляти самохід із бензиновим двигуном у 1893 році. Він замовив вертикальний двотактний мотор в одну кінську силу фірми Sintz. Восени той прибув, і винахідник, на невдоволення дружини, випробував його прямо на кухні - більше не було де. А потім він домовився з власником механічної майстерні Елмер Апперсон, і той разом з братом Едгаром взялися йому допомагати. Двигун встановили на чотириколісний візок із поворотною передньою віссю. А для керування служив довгий важіль, змонтований по центру. Готова машина вагою 370 кг отримала назву Pioneer. Перший пробний заїзд відбувся 4 липня у місті Коколо, з метою безпеки досить далеко від натовпу цікавих. Управляв машиною сам Хайнс, а Елмер був пасажиром. Машина проїхала 2,4 км і треба було повертатися. Цікаво, що передачі заднього ходу автомобіль не мав, і екіпажу довелося розвертати його на вузькій дорозі вручну. В 1895 Хайнс виготовив машину Pioneer II. Конструкція рульового управління була покращена, а відпрацьовані гази відводилися вже подалі від сідоків. Ця машина взяла участь у перших у США моторних перегонах, які проходили 28 листопада цього року. І першим, правда серед нечисленних учасників – три автомобілі та шість мотоциклів – був автомобіль Хайнса. Ще наприкінці 1894 року Хайнс разом із братами Апперсонами організував першу в країні фірму з успішного виробництва автомобілів. Щоправда, інша компанія – Durea Motor Wagon Co. – була створена на рік раніше, але незабаром збанкрутувала, випустивши лише 13 авто. А ось Хайнс усе нарощував виробництво. 1898 року його фірма переїхала на новий великий завод у місті Кокомо і випустила там перші п'ять автомобілів. Наступного року їх виготовили вже три десятки, 1900 року – 192 од., а 1901-го – 240 од. Фірма Haynes-Apperson випускала автомобілі до 1925 року включно. А сьогодні її найперший автомобіль, випущений 1894 року, зберігається у Національному музеї американської історії. [related_post id="1355192" strip="1"]
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз