Volkswagen презентував 231-сильний ID.3 (фото)

03 травня 2024, 11:00
Volkswagen презентував 231-сильний ID.3 (фото)

Черговому оновленню піддали популярний електричний хетчбек Volkswagen ID.3. Коригувати екстер'єр не стали, покращили оснащення салону та мотори.

ID.3 отримав батарею на 77 кВтг з функцією попереднього кондиціювання, завдяки якій у електрокара з'явилася підтримка швидкої зарядки до 175 кВт. Версії ID.3 Pro S також модернізували силову установку і тепер електродвигун генерує 231 к.с. потужності. Додаткова потужність дає можливість розганятися з місця до «сотні» за 7,1 секунди.

Крім збільшення віддачі двигуна, також покращена його ефективність. Електрокар у комбінованому режимі зможе проїжджати до 559 км, що на 13 км більше ніж раніше. Також змінили оснащення салону, увімкнувши у нього нову мультимедійну систему з 12,9-дюймовим екраном, розумним голосовим помічником IDA та інтеграцією ChatGPT. Ще вдосконалено проекційний дисплей доповненої реальності ID.3.

Також Volkswagen покращив безпеку електромобіля, додавши систему попередження про вихід зі смуги руху, допомогу при паркуванні Plus та розширену версію системи допомоги під час руху. До нових функцій увійшов додаток Wellness і аудіосистема потужністю 480 Вт від Harman Kardon. Версія VW ID.3 Pro S вже доступна для замовлення у Німеччині. Вартість починається від 47 595 євро (50 870 доларів США).

slider_image_183069
slider_image_183070
slider_image_183071
Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз