АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ — Volkswagen Touareg

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» з'являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією, що буде актуальною лише протягом семи днів від моменту появи інформації на сайті!

В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного VolkswagenTouareg в комплектації PremiumLife.

Неймовірно акційна та вигідна ціна та перелік додаткових опцій не залишить Вас байдужими. Акційна ціна автомобіля становить 1 800 671 грн. Пропозиція буде дійсна тільки протягом 7 днів. Обираючи VolkswagenTouareg Ви заощаджуєте 152 000 грн.  

Автомобіль обладнаний дизельним двигуном 3.0 з максимальною потужністю 245 к.с. та 8-ти ступеневою автоматичною коробкою передач.

Вигідні умови кредиту чи лізингу, які діють в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» допоможуть Вам стати власником автомобіля тижня –VolkswagenTouareg.

Виникають питання, що робити з старим автомобіль? Все просто! Менеджер з продажу автомобілів DasWeltAuto безкоштовно оцінить вартість Вашого автомобіля та запропонує обмін на автомобіль тижня VolkswagenTouareg!

Дізнайтеся деталі в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» офіційного дирела Volkswagen, за адресою: м. Чернівці, вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543-888, (096) 374 44 55 та (050) 374 44 55.

Відвідавши сайт автосалону www.karpatyautocenter.com.ua, Ви можете детально ознайомитись з комплектацією та додатковими опціями автомобіля.

Звертаємо Вашу увагу на те, що пропозиція «Автомобіль тижня» обмежена і дійсна  тільки до 10.00 год. 3 травня 2017 року або до моменту продажу автомобіля,  що настане скоріше.

Скористайся вигідною та акційною ціною!

Акційний VolkswagenTouaregможе стати саме Вашим!

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.