ДО 50% ВИГОДИ* НА КОМПЛЕКТИ ЗИМОВИХ КОЛІС LAND ROVER!

Зима не повинна стати перешкодою для пригод, адже ваш Land Rover володіє неперевершеними можливостями. Випробувані за найбільш суворих умов, оригінальні зимові диски та авторизовані шини дозволять вам вийти за межі буденного та одночасно попіклуються про вашу безпеку.

Наші спеціалісти допоможуть вам обрати комплект, який ідеально пасує вашому Land Rover. Окрім того, ви зможете обрати пакети аксесуарів, які довершать зовнішній вигляд вашого авто та розширять його потенціал.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОПОЗИЦІЮ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

ТОВ “Віннер-Одеса”. Код ЄДРПОУ 32971096. Ленд Ровер. Поза межами буденності.

*Під вигодою мається на увазі надання знижки на комплект коліс та шин у розмірі до 50% від регулярної вартості комплекту. Розмір знижки залежить від типу та розміру коліс. Вигода розповсюджується лише на акційний комплект коліс та шин, а не його окремі складові. Розрахунок вартості проведено по внутрішньому розрахунковому на 01 лютого 2018 курсу 34,7 гривень за 1 євро. Термін дії пропозиції із 10.11.2017 по 28.02.2018 року. Автомобілі та комплекти на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.