Перевірені сільськогосподарські паси Stomil Sanok – експерт в передачі потужності

Саноцький Завод Гумової Промисловості «Stomil Sanok» S.A. – один з європейських лідерів з виробництва гумовотехнічних виробів, в тому числі клинових пасів, як для промисловості, так і для сільського господарства. 30-річний досвід виробництва, технологія і устаткування фірми Gates, а також процес постійного розвитку і вдосконалення продукту гарантує надійність та високу якість наших пасів.

0

Система забезпечення якості, яка опирається на вимоги стандартів ISO 9001, ISO 14001 та TS 16949, підтверджена сертифікатами якості, виданими відповідними сертифікуючими організаціями RW TÜF, PN-EN ISO і IQNet. Для виробництва своїх виробів «Stomil Sanok» S.A. використовує сировину від таких відомих світових постачальників, як DuPont Dow Chemicals, Bayer AG, Denka Chloropren, Daiso, Cabot і багатьох інших.

Головним пріоритетом на всіх рівнях управління підприємством є висока якість продукції, яка забезпечується системою ICO / TS 19949. Це підтверджує наявність таких сертифікатів:

ISO / TS 16949 (від RWTUV, Німеччина)
ISO 9001 / QS 9000 / VDA6.1 (від RWTUV, Німеччина)
IS014001 (від РСВС)
Q (от FORD)
Quality Delivery Certificate (від FIAT)

 

Завод сертифікували підприємства FORD, VOLVO, VW, GM, FIAT, FSO, SUZUKI, RENAULT, MAGNETTI MARELLI, DELPHI, FAURECIA, KRUPP, ACI, BENTELER, PILKINGTON, TENECO, BOSCH-SIEMENS, MILE, AMICA, ELEKTROLUX.

Висока якість наших пасів по праву оцінена споживачами з Німеччини, Бельгії, Угорщини, України, Білорусії, Росії та інших країн. Фірма «Stomil Sanok» S.A. з 2001 року поставляє приводні паси на ПО «Гомсільмаш» для всього спектру продукції, а з 2005 року поставляє приводні паси на ВАТ «Красноярський комбайновий завод».

В Європі широко відомі гумовотехнічні вироби компанії «STOMIL SANOK S.A.», Польща.

Приводні паси випускаються в різних версіях: СТАНДАРТ, ПОСИЛЕНІ, СУПЕР, СУПЕР К, HARVEST BELTS. Споживачі мають можливість оптимально підібрати паси, які зіставляються з необхідними параметрами і ціновими критеріями.

Приводні паси ПОСИЛЕНІ, СУПЕР, СУПЕР К

Застосування кевларового арамідового корду дозволяє виключити розтягнення паса в процесі роботи і витримати високі динамічні й ударні навантаження.

Версія СУПЕР відрізняється довговічністю, високою стійкістю до стирання за рахунок додаткових шарів обплетення високої міцності, поперечним посиленням текстильними волокнами, де застосовується каучук з кращими характеристиками міцності. У співвідношенні з терміном служби стандартних пасів, паси клинові СУПЕР мають запас ресурсу в 1,5-2 рази більший.

Всі клинові паси виробляються в антистатичному варіанті, жиростійкими і стійкими до хімікатів.

Приводні паси HARVEST BELTS (для імпортної с/г техніки)

Вашій увазі представлений новий продукт на українському ринку – приводні паси «Харвест» (HARVEST BELTS).

Чим відрізняються ремені HARVEST?

 • Ці клинові паси є альтернативою оригінальним пасам, що застосовуються в сільськогосподарських машинах.

Чим характеризуються паси HARVEST?

 • Паси Harvest Belts складаються з підібраних різних конструкторських варіантів або розроблені для конкретного виду передачі.
 • Для споживача не має значення, який варіант отримуєш, – повинен бути пас, який відповідає саме для цієї передачі.
 • Паси відрізняються один від одного залежно від вимог приводу конструкції.

Ефекти застосування спеціальної конструкції:

 • Koрд арамідовий – не дає подовжуватися пасу в процесі роботи: пас в малому ступені підлягає натягу; в два рази більш стійкий на розрив, завдяки чому пас з арамідовим кордом може працювати в приводах з високим ударним навантаженням;
 • Більша кількість обплетень – додає пасам більшого опору на стирання і розрив, що призводить до меншого зносу бічних поверхонь;
 • Гума з текстильним волокном – оберігає провалювання паса в клин шківа, тому пас не піддається додатковим розшаруванням, що значно збільшує його ресурс.

Для чого необхідним є застосування спеціальної конструкції?

 • Щоб дати можливість споживачам застосовувати необхідний пас в приводі, який забезпечуватиме тривалу, безаварійну роботу комбайна.
 • Щоб обмежити неправильний підбір пасів до приводів і, як наслідок цього, суттєві витрати, втрати часу і невдоволення.

Для кого призначена пропозиція на паси «Харвест»?

 • Для сільгоспвиробників, які мають відносно нові комбайни західного виробництва та хочуть отримати високоякісні, вдало підібрані для приводу паси, і не погоджуються на високі ціни оригінальних пасів.

Які переваги отримує покупець пасів «Харвест»?

 • Гарантію отримання правильного паса – виробник відповідає за підбір паса відповідно до його номера по каталогу.
 • Гарантію тривалої, безаварійної роботи – висока якість і довговічність пасів на рівні оригінальних дають можливість тривалої, безаварійної роботи приводу.
 • Економію часу і коштів завдяки застосуванню паса високої якості, підібраного відповідно для конкретного приводу.

Мета запровадження пасів Harvest Belts

Введення нових виробів на ринок, який постійно змінюється, – відповідь на очікування вимогливих покупців до комплектації комбайнів західного виробництва, котрі очікують високоякісні паси з оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Освоєно виробництво пасів для комплектації імпортної сільськогосподарської техніки MASSEY FERGUSON, CASE, CLAAS, DEUTZ, FORTSCHRITT, JOHN DEERE, BIZON, NEW HOLLAND.

«СТОМІЛЬ САНОК УКРАЇНА» реалізовує гумовотехнічні вироби різного застосування і для багатьох видів промисловості версії СТАНДАРТ. Клинові паси, вироблені заводом «Stomil Sanok» S.A., відповідають вимогам виробників автомобілів, гірничодобувної промисловості, машинобудування, залізничної справи і багатьох інших. «СТОМІЛЬ САНОК УКРАЇНА» охоплює широкий асортимент клинових пасів, куди входять наступні позиції:

 • вузькопрофільні: SPZ, SPA, SPB, SPC;
 • нормально профільні: HZ, HA, HB, HC, HD, HE;
 • широкопрофільні: HI, HJ, HL, HM;
 • з’єднані («багатострумкові» паси): 15 J, HA, BP, HB BP, HC BP;
 • двосторонньої дії;
 • варіаторні;
 • плоскі;
 • мікро паси;
 • паси приводні.

Хочеться відзначити постійну наявність на складах АМАКО широкого асортименту пасів для сільськогосподарської техніки від провідних світових виробників особливо в період посівних і збиральних компаній.

З питань придбання пасів Stomil Sanok звертайтеся до найближчого регіонального представництва компанії АМАКО.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.