RANGE ROVER EVOQUE від 1 190 000 гривень*

Range Rover Evoque, один із безумовних лідерів у сегменті компактних позашляховиків преміум класу з 2011 року. Range Rover Evoque це уособлення стилю та елегантності Range Rover у компактних розмірах та яскравому дизайні.

Лише з 1 до 30 жовтня 2017 року на Range Rover Evoque діють спеціальні умови* придбання – вартість Range Rover Evoque від 1 190 000 гривень*, а також власникам нового авто надаються у 4 планові технічні обслуговування у якості подарунку**. Дізнатися більше за посиланням 4 ПЛАНОВІ ТО.

Range Rover Evoque оснащено широким переліком опцій для допомоги водію:

  • Система паралельного, перпендикулярного паркування і виїзду з паркінгу
  • Система контролю «мертвих» зон із функцією відстеження автомобілів, які наближаються
  • Система утримання смуги руху
  • Система розпізнавання дорожніх знаків
  • Система камер кругового огляду
  • Система екстреного гальмування
  • Система контролю втоми водія

Кожною поїздка за кермом Range Rover Evoque – справжнє задоволення.

* Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 із урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації в наявності. Розмір знижки станом на 29.09.2017 року становить 202 150 гривень еквівалентний 6 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 до 31 жовтня 2017 року.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.