Спеціальні умови кредитування автомобілів Кіа зі ставкою 0,001% подовжено до кінця року!

Офіційний дилер бренду Kia– Автомобільний центр Київ на Петрівці, повідомляє про те, що дія спеціальної кредитної пропозиції, в рамках якої популярні моделі Kia можна придбати в кредит за ставкою 0,001% річних, продовжено до 31 грудня 2017 року.

Придбати кросовер Kia Sportage *, потужний Kia Sorento * або гібридний кросовер Niro * за спеціальною кредитною програмою можливо за умови першого внеску від 20%, термін кредитування 12 місяців. При цьому максимальна сума кредиту складає до 1 500 000 гривень.

Детальна інформація про умови кредитної пропозиції міститься за посиланням http://www.kia.com/ua/shopping-tools/financing/financing.html . Спеціальні кредитні умови не поширюються на акційні автомобілі Kia 2016 року випуску.

Нагадаємо, що Kia Sportage можна придбати за ціною від 571 350 гривень **. Власником моделі Niro можна стати, заплативши від 624 750 гривень **, тоді як середньорозмірний кросовер Sorento коштує від 1 036 350 гривень **.

* Весь модельний ряд автомобілів Kia, крім Sportage, в кредит можна придбати на наступних умовах: максимальний термін кредитування – 84 місяців, максимальна сума кредитування – 1 500 000 гривень, реальна процентна ставка становить від 0,001% до 16,35% річних і залежить від обраних споживачем умов кредитування. Орієнтовні загальні витрати по кредиту (платежі за додаткові і супутні послуги банку, пов’язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту) складають 82,30 гривень на кожну 1000 гривень кредитних коштів при терміні кредитування 24 місяці, авансі 20% і стандартною схемою погашення (класичної). При цьому реальна процентна ставка становить 8,19% річних. Разова комісія за видачу кредиту 0%, КАСКО 5,9% від вартості авто, добровільне страхування від нещасного випадку відсутнє.

** Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 09.10.2017. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

Більш детальна інформація у консультантів відділу продажу KIA по телефону: 044 500 6 005.

Автомобільний Центр Київ, входить до корпорації УкрАвто і є офіційним дилером KIA в Україні. Один із найкращіх та найбільших 3S-центрів української столиці, що здійснює повний цикл обслуговування автомобілів від придбання до ремонту та післяпродажного супроводження. Головними перевагами автоцентру є зручне розташування, 750 м2 площі та сучасний сервісний центр. Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з розмаїттям автомобілів Kia, відпочити у лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави. Для найменших клієнтів створено дитячу ігрову зону.Офіційний дилерський центр Kia у «Автомобільний Центр Київ» чекає відвідувачів у будь який день тижня з 9.00 по 20.00 годину за адресою: проспект Степана Бандери, 22.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.