Спеціальні умови придбання RANGE ROVER SPORT

Дощ або сонце, трава або гравій, сніг або пісок – для Range Rover Sport немає нічого неможливого!

Легендарні позашляхові можливості, потужний двигун V8 у 550 к.с. та передової технології Land Rover – ось формула найшвидшого позашляховика сьогодення.

Від 0 до 100 км/год всього за 4,7 секунд – офіційна цифра заявлена виробником, проте у 2017 Range Rover Sport встановлює нові рекорди уже на інших поверхнях

Трава – від 0 до 100 км/год за 5,5 секунд

Гравій – від 0 до 100 км/год за 5,7 секунд

Сніг – від 0 до 100 км/год за 11,3 секунди

Болото – від 0 до 100 км/год за 6,5 секунд

Пісок – від 0 до 100 км/год за 5,5 секунд

Range Rover Sport цінують у всьому світі за його видатні можливості та потужність на дорогах, а із запатентованою Land Rover системою адаптації до дорожніх умов Terrain Response перед вами відкриваються нові шляхи та горизонти!

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання моделі Range Rover Sport 2017 модельного року в пакетній комплектації SE – вартість від 2 420 000 гривень*.

 

Дізнатися більше про Range Rover Sport

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до нашого автосалону.

Range Rover Sport. Народжений встановлювати рекорди!

 

* Термін дії спеціальних умов з 1 до 30 квітня 2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Sport у пакетній комплектації SE із 3-літровим дизельним двигуном TDV6 з урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Вигода розповсюджується на автомобілі Range Rover Sport 2017 модельного року наявні на складі в Україні. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації. Розмір знижки станом на 01.04.2017 року становить 173 700 гривень, еквівалентна 6 000 євро, та розрахована за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Термін дії спеціальних умов з 1 до 30 квітня 2017 року.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.