Ти не встиг скористатися акцією? Акцію продовжено! КУПУЙТЕ VOLKSWAGEN, а КАСКО МИ ПОДАРУЄМО!

В автоцентрі Volkswagen в Чернівцях продовжено акцію на вантажні автомобілі: тільки до кінця червня, при покупці надійного помічника в щоденних турботах Volkswagen Caddy, Transporten, Amarok чи Caravella - страхування КАСКО в ПОДАРУНОК!

Дорогі клієнти, ми усвідомлюємо те, що постійне використання вантажного автомобіля потребує додаткового захисту. Саме тому до кінця червня обравши вантажний автомобіль – ми даруємо Вам страховий поліс «КАСКО».

Страхування КАСКО стане реальною допомогою, якщо Вашому Volkswagen буде нанесено будь-яких збитків, внаслідок протиправних дій третіх осіб, пожежі чи стихійного лиха, а також у випадку викрадення автомобіля! Акційна пропозиція діє не залежно від того, чи купуєте Ви автомобіль за готівковий/безготівковий розрахунок, чи з фінансування від Porshe Finance Group Ukraine!

Використати акційну пропозицію Вам буде зручніше скориставшись пропозиціями які діють в салоні:

  • Для зручності та лояльності покупки для Вас діють зручні умови фінансування автомобіля. Деталі дізнавайтесь за посиланням: http://www.karpaty-autocenter.com.ua/financial-service/car-loan/.
  • Менеджер компанії Das WeltAuto Чернівці, безкоштовно оцінить Ваш автомобіль і Ви без додаткових зусиль для продажу автомобіля можете скористатися програмою Trade-In. Деталі за посиланням:http://www.karpaty-autocenter.com.ua/car/exchange-trade-in/.
    Обмінявши свій вживаний автомобіль на Новий Volkswagen маєте можливість отримати ДОДАТКОВИЙ БОНУС – 25 000 ГРН.

Деталі акції та комплектацію автомобіля дізнавайтесь в автосалоні «КарпатиАвтоцентр»  за адресою: м. Чернівці вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543 888, 050 374 44 55, 096 374 44 55.

Кількість акційних автомобілів обмежена.

Акція діє до 30.06.2017р. або до моменту продажу автомобілів зі складу.

 

Будьте в курсі всіх новин від автосалону «КарпатиАвтоцентр». Завантажте мобільний додаток «VW Чернівці» для користувачів IOS.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.