Автоцентр Автоспорт

Автоспорт

Чемпионат Украины по кольцевым гонкам

Чемпіонат України з кільцевих перегонів: Реванш заплановано на суботу

У найближчу суботу, 3-го червня, Автодром «Чайка» прийме 2-й етап Чемпіонату України з кільцевих перегонів. Після першого раунду, що подарував величезну кількість боротьби, напевно вболівальники чекають її продовження.
Чемпіонат України Ротакс Моджо Макс Челендж

Відбувся ІІ-й етап Чемпіонату України Ротакс Моджо Макс Челендж

Минулими вихідними продовжився багатотижневий спринт з активного початку картингового сезону в Україні. На протязі 8-ти уік-ендів майже безперервно пройшли перші та другі етапи Чемпіонатів України, Чемпіонатів областей та інших регіональних змагань. На разі пропонуємо огляд ІІ-го етапу Ротакс Моджо Челендж 2017.
Кубок Лиманов

Чемпионат Украины по мини-ралли “Кубок Лиманов” возвращается в Николаев

3-4 июня при поддержке Николаевской областной государственной администрации и Николаевского городского совета состоится второй этап чемпионата Украины по мини-ралли "Кубок Лиманов" , ралли "Николаев".

Зі старої «Волги» ГАЗ-21 зробили болід для кільцевих перегонів

Дідусева «Волга» явно не здатна брати участь у перегонах, але за певних умов навіть старий ГАЗ-21 можна «заточити» під кільце.
Ротакс Моджо Макс Челендж Україна 2017

Відбудеться ІІ етап Чемпіонату України “Ротакс Моджо Макс Челендж Україна 2017″

Комітет Картингу Автомобільної Федерації України запрошує на ІІ-й етап захоплюючого видовища під назвою Ротакс Моджо Макс Челендж..

Найстрашніша аварія 2017 року в автоперегонах (відео)

Життю пілота Себастьяна Бурде нічого не загрожує, але в цьому сезоні за кермо боліда він вже не сяде.
картинг

Відбувся II-й етап Чемпіонату України в міжнародних класах та Кубку Дитячої Академії картингу

Київська «Чайка» минулими вихідними приймала картингістів з усієї України на II-му етапі Чемпіонату України з картингу разом з маленькими пілотами Дитячої Академії.
Чемпионат Украины по кольцевым гонкам

Чемпіонат України з кільцевих перегонів: Насичений боротьбою і непередбачуваністю

Усупереч оптимістичним прогнозам, 1-й етап Чемпіонату України з кільцевих перегонів виявився не дуже численним. Однак тієї кількості боротьби і обгонів, яку побачили глядачі цього дня на Автодромі «Чайка», вистачило б на кілька етапів.
RTR Time Attack

Другий етап RTR Time Attack вже близько

Уже в першу неділю цього літа - 4 червня - топ-пілоти українських автомобільних гонок зійдуться в боротьбі на другому етапі Національної серії України RTR Time Attack на автодромі «Чайка».
IVECO на European Truck Race 2017

Перегони вантажівок: перемога IVECO на European Truck Race 2017

IVECO не дарма подвоїв свою присутність на чемпіонаті з кільцевих перегонів на вантажівках European Truck Race 2017. Перший етап на австрійському Red Bull Ring приніс перемогу команді Team Hahn.
- - р е к л а м а - -