<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні знайшли Роллс-Ройс, який 15 років простояв у гаражі

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Oct 7 08:51 AM

Залишений Роллс-Ройс знайшли в Харкові. За словами місцевих жителів, цей Rolls-Royce Silver Spur II востаннє бачили 15 років тому.

В Украине нашли Роллс-Ройс, который 15 лет простоял в гаражеЗ чуток, у середині дев’яностих на розкішному автомобілі їздив місцевий кримінальний авторитет. Але коли його життя раптово обірвалося, раритетний британський седан теж зник. І тільки зараз Роллс-Ройс знайшли на околиці Харкова в одному з гаражів. Хто і як «вийшов на слід» – невідомо. Також немає інформації про те, хто і з якою метою викотив дві з половиною тонни з приміщення.

В Украине нашли Роллс-Ройс, который 15 лет простоял в гаражеЯк згадують харків’яни, наприкінці 90-х років на автомобілі були закордонні номери. Нині ж, як видно, Rolls-Royce взагалі без номерів. Втім, як і без легендарної статуетки «Дух Екстазу»…

В Украине нашли Роллс-Ройс, который 15 лет простоял в гаражеНа одометрі шикарного британського авто менше 30 тисяч миль, але внаслідок тривалого простою його стан поганенький. А от салон, судячи з фотографій, зберігся доволі непогано. Тут є клімат-контроль, телевізори і бар.

В Украине нашли Роллс-Ройс, который 15 лет простоял в гаражеДо речі, модель Rolls-Royce Silver Spur II випускали з 1990 до 1993 рр. Загальний тираж випущених автомобілів – 1658 екземплярів. Під капотом Роллс-Ройса встановлено 6,75-літровий мотор. Залишається вірити, що, незважаючи на важку долю, кинутий Rolls-Royce отримає друге життя.

ФОТО: Car6oned

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...