Mitsubishi Grandis и Opel Zafira

Mitsubishi Grandis і Opel Zafira: сильні і слабкі сторони б/у мінівенів

Спільна особливість Mitsubishi Grandis і Opel Zafira (В) – вони обидві здатні взяти на борт сімох членів екіпажу (конкуренти – тільки п'ятьох). Яка ж з цих багатомісних колісниць краща і надійніша? Давайте розберемося!
Mazda

Mazda3 и Mazda 323: наглядный обзор эволюции автомобилей Мазда

Новая Mazda3 и ее 20-летняя предшественница Mazda 323 – это, как говорят в Одессе, две большие разницы. Причем изменения настолько кардинальные, что стоит снять с автомобилей фирменные эмблемы – и мало кто догадается об их родстве. Но преемственность в них есть.
Сравнительный обзор б/у седанов: Hyundai Elantra, Mazda3, Mitsubishi Lancer X и Renault Fluence

Сравнительный обзор б/у седанов: Hyundai Elantra, Mazda3, Mitsubishi Lancer X и Renault Fluence

Один из героев нашего материала не получил столь широкого распространения, как его сегодняшние конкуренты, но при этом он тихо и уверенно положил их на лопатки.
Сравнительный обзор б/у Hyundai iх35 и Nissan Qashqai

Сравнительный обзор б/у Hyundai iх35 и Nissan Qashqai

Существует стереотип, что более дорогие вещи – качественней и лучше. Это в полной мере относится и к автомобилям. Впрочем, на самом деле неписанное правило работает не всегда, в чем можно убедиться, сравнив героев нашего материала.

Самые популярные электромобили в Украине – обзор и цены

За последние несколько лет популярность электромобилей выросла в геометрической прогрессии. Украина – не исключение. Но что нужно знать про самые популярные электромобили?
alfa-romeo-147-jaguar-s-type-fiat-dobl-mercedes-m-klasse-ford-ka-chrysler-729x486-825522d631871029

7 б/у автомобилей, которые не стоит покупать даже в Германии

Отправляясь за покупкой б/у автомобиля в Германию или другую страну Европы, помните: существуют автомобили, которые независимо от места эксплуатации являются очень ненадежными.
Opel Zafira VW Touran

Порівняльний огляд уживаних Opel Zafira і VW Touran

Сімейний вибір – дуже серйозна і відповідальна справа. Зокрема це стосується і вибору найбільш оптимального сімейного автомобіля. Якщо родина велика, тоді прекрасним буде варіант – місткий компактвен. Сьогодні ми порівняємо два популярних в Україні вени і з'ясуємо, який з них кращий.

Огляд Chevrolet Lacetti Wagon і Kia сee’d SW: Всі по вагонах!

Скільки зможе умістити кожен із цих вагонів і які сюрпризи вони здатні піднести під час експлуатації? Відповіді на ці запитання – у нашому сьогоднішньому матеріалі, присвяченому, можливо, найпопулярнішим в Україні універсалам С-класу.

Порівняльний огляд Honda Accord і Mazda6: Ідейні конкуренти

Honda Accord і Mazda6 не просто борються за споживачів одного сегмента ринку – вони ще й ідейні конкуренти, адже обидві моделі мають імідж авто для активної їзди. Ми вирішили розібратися, яка з цих старих машин краща.

Порівняльний огляд уживаних Mitsubishi Colt і Toyota Yaris

Незважаючи на спільну належність до класу компактних міських авто, Mitsubishi і Toyota Yaris завоювали серця автомобілістів, у яких різні погляди на характер і можливості транспортного засобу
- - р е к л а м а - -