Підрозділ BMW M, який спеціалізується на випуску високопродуктивних моделей німецької марки, оголосив про відмову від коробок передач з подвійним зчепленням.
Як розповів глава відділу розробки BMW M Дірк Хакер, така коробка передач зжила себе, тому було ухвалено рішення про використання традиційної автоматичної КП із гідротрансформатором. За його словами, вона комфортніша для повсякденної їзди.

Хакер зазначив, що хоча автоматична коробка передач більш плавна на низьких швидкостях, ніж коробки з подвійним зчепленням, багато хто сумуватиме за точністю та чіткістю останньої у спортивних режимах їзди. Хоча Хакер наголосив, що сучасні "автомати" вже навіть обігнали за швидкістю перемикання робот із подвійним зчепленням.
-
Ретро 19 липня 2026 21:21Що являли собою попередники автомобілів Skoda -
Ретро 15 липня 2026 21:00Як Opel відновив випуск вантажівок Blitz -
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО)