Блогери і за сумісництвом творці YouTube-каналу AMS Performance провели серію дуже дивних заїздів за участю електромобілів Tesla. Ця дивина криється в одному з автомобілів-учасників. Один з них — Model S P85D-укомплектували трьома реактивними двигунами. В результаті з 0-100 км / год автомобіль прискорюється за 3,3 секунди.
Суперником незвичайного електромобіля стала заводська Tesla Model S Plaid з трьома електромоторами сумарною віддачею 1020 к. с. Із місця до 100 км/год такий ліфтбек прискорюється за 2,0 секунди і розвиває максимальну швидкість в 321 км/год.

У перших двох заїздах незаперечним переможцем стала Tesla з реактивним двигуном. Побити її результат найпотужніша на сьогодні Model S Plaid змогла тільки в третьому. Крім цього блогери провели цілу серію дрег-заїздів, в результаті яких переможця не виявили. Обидва автомобілі отримали по три бали.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=oWScNu0UYXY[/embed]
-
Ретро 15 липня 2026 21:00Як Opel відновив випуск вантажівок Blitz -
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО) -
Ретро 11 липня 2026 20:48Як було знайдено експериментальний КрАЗ із незвичайним капотом