Ford Transit став бестселером серед вантажних фургонів на Землі

Автотранспортні компанії та торгові представники по всьому світу все частіше використовують вантажівки Ford у свої роботі, завдяки чому сімейство Ford Transit стало бестселером серед вантажних фургонів по всій планеті.

Ford TransitСімейство вантажних фургонів Ford Transit* стало бестселером 2015 р. у всьому світі. За даними IHS Markit про реєстрацію транспортних засобів у світі, станом на кінець календарного 2015 р. було зареєстровано майже 400 000 фургонів.

«Ми зосереджуємося на закріпленні нашого чіткого лідерства в секторі вантажівок, фургонів і комерційних автомобілів», — повідомив Радж Наїр (Raj Nair), віце-президент із глобального розвитку та головний технічний директор Ford. «У той час, як інших виробники пропонують свої лінійки фургонів лише в окремих регіонах, компанія Ford знайшла спосіб розробити глобальну архітектуру фургонів, яку можна пристосувати до регіональних потреб».

Історія Transit нараховує більше 50 років у Європі, де за реєстраційними даними IHS Markit він був бестселером серед фургонів свого сегменту в Сполученому Королівстві з 1984 р. За останні 25 місяців ринкова частка Ford у сегменті комерційних автомобілів у Європі зросла з 10,8 % до 12,9 %.

Таким чином, за даними IHS Markit про реєстрацію комерційних транспортних засобів, компанія Ford вперше за 18 років стала брендом № 1 серед комерційних автомобілів у Європі завдяки постійно зростаючому попиту на абсолютно нову розширену лінійку Transit, до якої входять Transit, Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier.

Продажі Transit Custom у Європі в перших трьох кварталах 2016 р. зросли на 23 % до 89 800 одиниць у порівнянні з попереднім роком, а продажі Transit за той самий період зросли на 17 % до 64 800 одиниць.**

«Компанія Ford продала за перші три квартали 2016 р. більше 247 000 комерційних автомобілів — на 18,6 % більше, ніж за відповідний період попереднього року — при цьому наші моделі Transit стали фундаментом цього успіху», — заявив Ганс Шеп (Hans Schep), директор відділу комерційних автомобілів компанії Ford of Europe. «Завдяки абсолютно новому поколінню потужних дизельних двигунів Ford EcoBlue автомобілі Transit і Transit Custom тепер пропонують ще більші обсяги завантаження і, одночасно, підвищення економії пального, що забезпечує зменшення експлуатаційних витрат».

Успіх Transit також забезпечив компанії Ford місце лідера серед продавців комерційних вантажних фургонів у США, де до вересня ця модель зайняла 40 % ринку повнорозмірних комерційних фургонів у порівнянні з 36 % у 2015 р. За даними звітів компанії Ford, завдяки значному попиту на Transit цей рік стане для неї найкращим роком продажів фургонів у США з 1978 р. Наразі, за даними звітів про продажі по галузі, Transit випереджає навіть найпопулярніший в Америці мінівен.

Ford TransitОчікується, що обсяги продажів фургонів 1–3 класу в США і Мексиці надалі зростатимуть згідно з даними Асоціації з виробництва робочих вантажівок NTEA, яка прогнозує підвищення обсягів продажів у галузі в 2016 р. на 10 % у порівнянні з 2015 р.

За даними Китайської компанії з інформаційних страхових технологій, Transit є бестселером у сегменті мікроавтобусів і фургонів у Китаї, і незабаром стане бестселером 2016 р. у регіоні.

Глибоке коріння лідерства комерційних вантажних автомобілів Ford

Історія комерційних вантажних автомобілів Ford почалася 9 серпня 1965 р. в м. Ленглі (Langley), Англія, коли перший Transit зійшов з конвеєра. Transit став улюбленцем у Європі та нещодавно відсвяткував свій 50-й ювілей.

Ford розширює свою лінійку Transit у Китаї в рамках співпраці з корпорацією Jiangling Motors, яка розпочалася в серпні 1995 р., після чого перший Ford Transit був виготовлений там у грудні 1997 р. Виробництво цілком нового Transit Kombi розпочалося у вересні.

Ford TransitБільше 8 мільйонів автомобілів Transit і Transit Custom було створено за період розширення лінійки з однієї моделі більше ніж півстоліття тому до цілого сімейства комерційних вантажних авто. Якщо поставити всі автомобілі Transit, виготовлені за 50 років, один за одним, вони охоплять усю земну кулю. За даними Ford щодо продажів і виробництва, клієнти купують новий Transit у середньому кожні 180 секунд.

Дизельний двигун Ford EcoBlue дебютує в автомобілях Transit

Раніше цьогоріч компанія Ford представила нові Transit і Transit Custom, оснащені ультрасучасним дизельним двигуном Ford EcoBlue, який забезпечує покращені характеристики та надає значні переваги в плані експлуатаційних витрат завдяки підвищенню економії пального до 13 % та крутного моменту на низьких частотах обертання на 20 %.

Серед нових надсучасних технологій допомоги водієві, якими оснащені нові моделі, доступні:

  • Система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist — перша в сегменті система, оснащена технологією виявлення перехожих Pedestrian Detection, яка зменшує силу лобового зіткнення з транспортними засобами та перехожими або допомагає водіям взагалі уникнути зіткнення.
  • Оновлена електронна система покращення контролю стійкості Electronic Stability Control, яка забезпечує розширений набір функцій для покращення стабільності автомобіля в екстремальних умовах керування, в тому числі система стабілізації бічного вітру Side Wind Stabilisation — нова система, яка застосовує гальма з одного боку авто для зменшення впливу різких поривів бічного вітру під часу руху.
  • Також для Transit і Transit Custom пропонується нова шестиступінчата автоматична коробка передач, а Transit можна обладнати покращеною системою повного приводу та передовою інформаційно-розважальною системою SYNC 3.

* Дані про обсяги сімейства Transit включають Ford Transit, Transit Custom і JMC Transit.
* Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на основних європейських ринках, де вона представлена національними дистриб’юторськими мережами. А саме: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.