Opel шукає нових партнерів – агентів з продажу в Україні

Opel шукає нових партнерів-агентів з продажу в Україні. На даний час мережа складається з 12 автоцентрів, які Opel має намір розвивати і розширювати з метою збільшення об’єму продажів автомобілів в Україні.

Автомобільний завод Opel у Рюссельсгаймі зумів збільшити рівень продажів автомобілів в Європі на 4% у 2016 році. Загалом компанія присутня на ринку України більше 10 років.

Opel

Ми раді вітати наших нових бізнес партнерів, які виявлять бажання приєднатися до німецької компанії зі 150-річною традицією. Ми відкриті для нових підприємців на ринку, який не лише росте і розвивається, але має великий потенціал, – зазначив Янош Єндрусак, регіональний директор по Україні та країнах з ринком, що розвивається.

Серед нових міст, які можуть стати частиною нашої мережі, визначено такі: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Суми та Херсон.

Opel готує потужну кампанію та має намір представити 29 нових моделей на ринку, починаючи з 2016 до 2020 року. Уже цього року нова топова модель Insignia дебютує у трьох варіантах кузова Grand Sport, Sports Tourer та Country Tourer.

Opel Crossland X
Opel Crossland X

Також на ринку з’являться дві нових моделі позашляховиків – Crossland X та Grandland X. Завершенням великого проекту Opel стане поява особливо привабливого варіанту Vivaro, під назвою Life.

Opel Grandland X
Opel Grandland X

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.