Mini Clubman перетворився на квітковий арт-кар (фото)

03 січня 2023, 13:00
Mini Clubman перетворився на квітковий арт-кар (фото)

Мексиканське підрозділ Mini побудував «квітковий» арт-кар, який взяв участь в аудіо-виставці «Cempasuchil - La Experiencia», яка проходила у Мехіко. Жовтими та помаранчевими квітами cempasuchil (мексиканські чорнобривці) прикрасили кузов універсала Mini Clubman другого покоління у спортивній комплектації.

Штучними квітами покрили передню та задню частини кузова, а також нижню частину боковин до скління. Усі видимі деталі кузова, увключно з вікнами, пофарбували у матово-чорний колір. Перед публікою арт-кар з'явився на тлі зображення колібрі. У Мексиці зустрічається близько 57 видів цієї пташки.

Актуальний Mini Clubman (F54) вийшов на ринок у 2015 році й навряд чи перейде до третього покоління. Життєвий цикл моделі завершиться 2023 року. У модельній лінійці марки його замінить компактний міський електричний кросовер, збудований на базі концепту Aceman, який дебютував у липні 2022 року.

Виставка «Cempasuchil - La Experiencia» проходила з середини жовтня до кінця минулого року. У рамках шоу понад 10 цифрових аніматорів спроєктували у спеціально відведених іммерсивних зонах загалом 720 годин відеоматеріалів.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    Ретро 12 квітня 2026 17:00
    Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів
    12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз