Перший пішов: новітній кросовер Toyota Bz4x розбили в ДТП

25 липня 2022, 17:00
Перший пішов: новітній кросовер Toyota Bz4x розбили в ДТП

Минуло лише кілька місяців, як інноваційний кросовер Toyota bZ4X надійшов у продаж. Перша партія автомобілів розійшлася дуже швидко, а один з них і зовсім встиг побувати в аварії.

Причини ДТП невідомі, а ось його наслідки очевидні. У машини сильно пошкоджена передня частина, моторний відсік і капот. Також постраждали крила і бічні дзеркала. Страхова компанія списала Toyota bZ4X і виставила на аукціон Copart, який користується популярністю серед українців.

Крім кузова, також постраждав і привод, про що свідчить помилка на приладовій панелі. Незважаючи на доволі сильний удар, деталі інтер'єру не постраждали. Утім, це не дивно, адже кросовер вважається одним з найбезпечніших і отримав п'ять зірок від NCAP.

Згідно з лістингом, цей Toyota Bz4x проїхав лише 1363 милі (2194 км). Його власник встиг тільки шість разів його зарядити. Роздрібна вартість електромобіля становить 55 030 доларів. Скільки вдасться виручити за нього на аукціоні – покаже час.

slider_image_192730
slider_image_192731
slider_image_192732
slider_image_192733
slider_image_192734
slider_image_192735
Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    Ретро 04 липня 2026 20:35
    Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    У День Незалежності США, 4 липня 1894 року здійснив свою першу поїздку відомий автомобіль Елвуда Хайнса – другий бензиновий транспортний засіб, виготовлений у Америці. Геніальний металург, винахідник нержавіючої сталі, Хайнс почав розробляти самохід із бензиновим двигуном у 1893 році. Він замовив вертикальний двотактний мотор в одну кінську силу фірми Sintz. Восени той прибув, і винахідник, на невдоволення дружини, випробував його прямо на кухні - більше не було де. А потім він домовився з власником механічної майстерні Елмер Апперсон, і той разом з братом Едгаром взялися йому допомагати. Двигун встановили на чотириколісний візок із поворотною передньою віссю. А для керування служив довгий важіль, змонтований по центру. Готова машина вагою 370 кг отримала назву Pioneer. Перший пробний заїзд відбувся 4 липня у місті Коколо, з метою безпеки досить далеко від натовпу цікавих. Управляв машиною сам Хайнс, а Елмер був пасажиром. Машина проїхала 2,4 км і треба було повертатися. Цікаво, що передачі заднього ходу автомобіль не мав, і екіпажу довелося розвертати його на вузькій дорозі вручну. В 1895 Хайнс виготовив машину Pioneer II. Конструкція рульового управління була покращена, а відпрацьовані гази відводилися вже подалі від сідоків. Ця машина взяла участь у перших у США моторних перегонах, які проходили 28 листопада цього року. І першим, правда серед нечисленних учасників – три автомобілі та шість мотоциклів – був автомобіль Хайнса. Ще наприкінці 1894 року Хайнс разом із братами Апперсонами організував першу в країні фірму з успішного виробництва автомобілів. Щоправда, інша компанія – Durea Motor Wagon Co. – була створена на рік раніше, але незабаром збанкрутувала, випустивши лише 13 авто. А ось Хайнс усе нарощував виробництво. 1898 року його фірма переїхала на новий великий завод у місті Кокомо і випустила там перші п'ять автомобілів. Наступного року їх виготовили вже три десятки, 1900 року – 192 од., а 1901-го – 240 од. Фірма Haynes-Apperson випускала автомобілі до 1925 року включно. А сьогодні її найперший автомобіль, випущений 1894 року, зберігається у Національному музеї американської історії. [related_post id="1355192" strip="1"]
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз