З 13 вересня в Росії, де «все стабільно» та «за планом» вдруге з початку року підняли ціни на поліси ОСАГО. І якщо перше подорожчання росіяни сприйняли нормально, друге багатьох автовласників вибило з колії. У середньому вартість полісу обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності зросла на 26%.
За даними страхових компаній, в окремих регіонах продовжувати страховку відмовилися понад 50% автомобілістів. У середньому країною від ОСАГО відмовився кожен четвертий.

Окрім високої вартості поліса, причиною такого масового явища називають відмови у виплатах компенсації збитків у разі ДТП. Особливо часто без страхових виплат залишаються водії таксі, власники автобусів і вантажівок, любителі швидкості, літні водії та водії-початківці.
-
Ретро 19 липня 2026 21:21Що являли собою попередники автомобілів Skoda -
Ретро 15 липня 2026 21:00Як Opel відновив випуск вантажівок Blitz -
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО)