Прем'єра електричного концепту Skoda Vision 7S запланована на 30 серпня цього року, а поки що виробник розпочав активну тизерну кампанію новинки.
Екстер'єр електричного кросовера поки що не показали, а ось інтер'єр засвітили вже двічі. Раніше Шкода розповіла про компоновку та особливості кабіни, а тепер розкрила його оснащення. Інформацію компанія підкріпила затемненим тизером, на якому зображена передня панель новинки.

Салон концептуального Vision 7S виконаний відповідно до нової мови дизайну марки «Modern Solid». Він відрізняється мінімалізмом у деталях та плавними закругленими лініями, які підкреслюють ширину кабіни. Великий сенсорний екран мультимедійної системи стоїть окремо і має вертикальну інтеграцію.
Чотириспицеве кермо-штурвал сплощене зверху і знизу, і нагадує те, яке використовують в електрокарах Tesla. За кермом видно невелику цифрову панель приладів. Система клімат-контролю має окремий кластер з великими кнопками та шайбами.
-
Ретро 12 квітня 2026 17:00Як автобусами ЛАЗ почали перевозити космонавтів12 квітня 1961 року спеціально переобладнаний автобус ЛАЗ-695Б було використано для доставки космонавта Юрія Гагаріна до місця історичного старту першого космічного корабля "Восток-1". Цей автобус для космонавтів зовні майже не відрізнявся від базової серійної машини ЛАЗ-695Б. Але кузов його отримав додаткове антикорозійне покриття дуже високої якості. А от салон, звісно, був зовсім іншим. Особливу увагу приділили його герметизації, щоб захистити від потрапляння пилу —найлютішого ворога космонавтів. У самому центрі салону були встановлені два оригінальні крісла — для космонавта і його дублера, теж розроблені у Львові. Оскільки космонавтів перевозили в громіздких скафандрах, крісла вийшли немаленькими. Для регулювання мікроклімату всередині скафандра застосовувалася спеціальна апаратура. В обладнання салону входили кіно- і радіоустановка, телефон і засоби спецзв'язку. Природно, салон було забезпечено кондиціонером. В автобусі було 10 місць для супровідників – лікарів, технічних фахівців і навіть кіношників, а в кормі машини розміщувався туалет. Автобус працював на космодромі "Байконур" аж до 1967 року, і за цей час доставив до місця старту 12 космонавтів, якщо не рахувати дублерів. Нині він зберігається в меморіальному музеї на батьківщині першого космонавта — в місті Гагарін, Смоленської обл. У 1967 році для перевезення космонавтів почали використовувати інший автобус. За внутрішнім обладнанням він майже не відрізнявся від попередника, але база у нього була інша — ЛАЗ-695Е. А автобус нового покоління для космонавтів з'явився в 1974 році. Машину було розроблено у Львові, в ДСКБ —головному конструкторському бюро щодо автобусів. Базою послужила новітня туристична модель ЛАЗ-699Н "Україна", тоді ще дослідна. ЛАЗ-699Н у "космічному" виконанні -
Ретро 11 квітня 2026 21:21Першим легковикам Toyota виповнилося 90 років -
Подія 11 квітня 2026 18:01Розшифровка значків на панелі приладів